94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001W miesiącach styczniu i lutym 2017r uczniowie klas maturalnych we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych bawili się na swoich „Balach Studniówkowych”, a Głos Koszaliński zorganizował Plebiscyt na „Miss Studniówki 2017”.

Studniówka to dla wielu pierwszy taki bal, kiedy tak pięknie i dostojnie można się zaprezentować. Celem plebiscytu było docenić te starania i pokazać najpiękniejsze dziewczęta na balu. Głosowanie trwało od 13 do 28 lutego 2017 r za pomocą SMS Premium Plebiscyt mał charakter otwarty. Kandydatem w Plebiscycie mogł być każdy uczestnik studniówki 2017 roku będący uczniem lub partnerem ucznia danej klasy maturalnej. Zgłaszając kandydatury należało dołączyć zdjęcie z zabawy studniówkowej, z krótkim opisem kandydatek - imię, nazwisko , oraz nazwę szkoły do której uczęszczają. Jedyna taka noc i jedyny taki bal, wieczorowe suknie, piękne makijaże i wyjątkowe fryzury utrwalone na fotografiach pozwoliły na wybór „Miss Studniówki 2017r”. Do plebiscytu zgłoszono bardzo duża ilość kandydatek, wśród których znalazły się również dziewczęta z naszej szkoły odnosząc znaczny sukces.

I miejsce uzyskała – Monika Pierwoła - 668 głosów – uczennica klasy IV Technikum Ochrony Środowiska
III miejsce uzyskała - Iga Bunza – 550 głosów – uczennica klasy III Liceum Ogólnokształcacego o profilu „Ochrona przeciwpożarowa i ratownictwo”
IV miejsce uzyskała - Katarzyna Jażdżewska - 425 głosów – uczennica klasy III Liceum Ogólnokształcacego o profilu „Ochrona przeciwpożarowa i ratownictwo”.

Gratulujemy!


GALERIA ZDJĘĆ:

  • 001
  • 002
  • 003

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

{flike}

{fcomments}

Przeczytaj również:

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Projekt "Najlepszy w zawodzie"

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 26

Wczoraj 66

Tydzień 407

Miesiąc 1847

Razem 259346

Gościmy

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
54.167.29.208

Odliczamy

Do końca roku kalendarzowego zostało
3
1
0
Dni
1
4
Godzin
1
9
Minut
4
9
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.