94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001W dniu 8.03.2018r w naszej szkole obchodziliśmy  Dzień Kobiet. To był naprawdę wyjątkowy dzień.

Od rana chłopcy biegali z kwiatkami i składali życzenia swoim koleżankom z klasy oraz Paniom nauczycielkom. A na przerwach odbył się koncert życzeń prowadzony przez pana profesora Jacka Bindasa, a także didżejów Oskara Pasiecznego i Wojtka Dyczko z klasy II LO. Prawdziwą niespodzianką był występ na żywo pani v-ce dyrektor Joanny Buzała i pani profesor Katarzyny Bohdziewicz. Do wykonawczyń dołączyli również panowie Jacek Bindas i Oskar Pasieczny. Wszyscy zrobili piorunujące wrażenie! Z kolei pan dyrektor Janusz Sienkiewicz obdarowywał nasze miłe Panie słodkościami.


GALERIA ZDJĘĆ:

  • 001
  • 002

1 1 1 1 1 Głosowanie 0.00 (0 Głosów)

Przeczytaj również:

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Projekt "Najlepszy w zawodzie"

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 50

Wczoraj 83

Tydzień 133

Miesiąc 1355

Razem 265134

Gościmy

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
54.196.110.222

Odliczamy

Do końca roku kalendarzowego zostało
2
2
3
Dni
0
6
Godzin
2
9
Minut
4
8
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.