94 37 310 89

      sekretariat@zsswiatki.pl

60lecieZjazd z okazji 60 lecia Szkoły

23 wrzesień 2006 r.

 

 

 

 

PROGRAM ZJAZDU

Godz. 11.00-14.00
Uroczystości oficjalne jubileuszowe

Godz. 14.00-18.00
Zwiedzanie wystawy dorobku 60-lecia szkoły. Projekcja filmu z lat 1966-2006, spotkanie w grupach z wychowawcami.

Godz. 18.00-6.00
Bal zjazdowy z konsumpcją, czynny będzie punkt sprzedaży gastronomicznej.

 

LISTA UCZESTNIKÓW ZJAZDU ABSOLWENTÓW "ROLNICZAKA"
WEDŁUG ROKU UKOŃCZENIA

stan na dzień 22 września 2006 - zarejestrowano 536 osób

  • ***

    • Breszke Teresa
    • Dąbrowska Helena
    • Dudek Agnieszka
    • Garkowski Bogdan
    • Gośka Małgorzata
    • Kocik Irena
    • Kocik Leszek
    • Skowronek Irena
    • Szymańska Joanna z d. Kozłowska
    • Szynkaruk Irena
    • Wierzbowska Halina
    • Zadrożniak Andrzej
    • Zyk Mariola

  • 1951

    • Rymaszewski Jan

  • 1952

    • Macisowicz Władysław

  • 1953

    • Kazimierczak Sylwester

  • 1955

    • Kosmala Jerzy

  • 1956

    • Tosik Henryk

  • 1957

    • Łukaszewicz Jan
    • Mickiewicz Adam

  • 1958

    • Dacewicz Zdzisław

  • 1959

    • Kicińska - Rosiak Maria + os. towarzysząca
    • Miłaszewski Jan

  • 1960

    • Kulesza Józef
    • Salamonowicz Edward
    • Weremczuk Antoni

  • 1962

    • Świokła Antoni + os. Towarzysząca

  • 1964

    • Kowalewski Zenon

  • 1965

    • Kowalewski Czesław

  • 1966

    • Czub Jerzy
    • Grabusiński Stanisław
    • Grad Kazimierz

  • 1967

    • Kapica Zdzisław
    • Jaćkowska Irena z.d. Hancewicz
    • Jankowski Tadeusz
    • Tomczak Jerzy
    • Wons Zdzisław
    • Wściubiak Helena

  • 1968

    • Batko Zbigniew
    • Bordko Kazimierz
    • Dobrowolska Jolanta z d. Łunkiewicz
    • Kuna Genowefa z d. Domaracka
    • Skorupa Janusz
    • Urbanek Krystyna z d. Pawelska
    • Woropaj Irena z d. Jóźwiak

  • 1969

    • Ćwiek Andrzej
    • Furlepa Tadeusz
    • Grzenkowicz Leszek
    • Kulas Teresa
    • Kurzydłowski Henryk
    • Kwaśniewska Danuta
    • Lewkowicz Lech
    • Lisaj Maria z d. Chmielnicka
    • Machela Halina
    • Musiałowska Henryka
    • Nassan Marian
    • Ruszlewicz Alina z d.Piątkowska
    • Skibowski Mieczysław
    • Sobczyk Katarzyna z d. Kirylejza
    • Tokarska Barbara
    • Wawrzys Jerzy
    • Victorini Irena z d. Pawelska

  • 1970

    • Capar Kazimierz + os. towarzysząca
    • Fronczek Bożena
    • Frydrych Tadeusz
    • Furlepa Jadwiga
    • Groth Zofia z d. Wielgosz
    • Huszczonek Wiesława z d. Piątkowska
    • Klepuszewski Konstanty
    • Kmiecik Mieczysław
    • Kowalczuk Kazimiera
    • Nowakowski Jerzy
    • Pastuszek Władysław
    • Pawłowska Lucyna z d. Miakisz
    • Podhajski Waldemar
    • Rogoża Zygmunt
    • Rymaszewski Romuald
    • Skorupa Tadeusz
    • Sławiński Tadeusz

  • 1971

    • Fic Józef
    • Nowakowska Alina z d. Kolera
    • Okarma Jan
    • Pawłowska Genowefa z d. Popis
    • Pawłowski Andrzej
    • Szrajda Halina z d. Sielatycka
    • Wojta Jadwiga z d. Jańczak
    • Zieliński Jan

  • 1972

    • Adaszewski Zygmunt
    • Gołubiński Czesław
    • Grzebieniak Krystyna z d. Kołodziej
    • Kruczyński Stanisław
    • Krupka Ireneusz
    • Prądzyński Jerzy
    • Salamon Tadeusz
    • Wojciechowska - Lipka Elżbieta
    • Wojdan Jadwiga z d. Metto
    • Zamuszko Adam

  • 1973

    • Bulczak Bożena z d. Dubiecka
    • Guzal Irena
    • Izdebska Barbara z d. Pawelska
    • Kurenda Ryszard
    • Łysakowski Tadeusz
    • Ostrowska Janina
    • Owczarek Zofia zd. Wajland
    • Ryszkiewicz Zbigniew

  • 1974

    • Chojecka Bogusława z d. Pyk
    • Gasińska Danuta
    • Gołębiewska Irena
    • Kulas Karol
    • Kuliński Jerzy
    • Lewandowska Barbara
    • Małecki Henryk
    • Pałaszyńska zd. Hałupka Elżbieta
    • Pączek Cezary
    • Sławiński Witold
    • Sokólski Adam
    • Stęplewski Ryszard
    • Tołścik Ryszard
    • Winnicka Bogusława
    • Wojtkiewicz Andrzej
    • Wrzecionowski Henryk

  • 1975

    • Bartczak Grażyna z d. Łupicka
    • Czarnecka Janina z d. Kokoszka
    • Hawran Halina z d. Sowa
    • Herbetko Bogdan
    • Jagoszewska Teresa z d. Sitkiewicz
    • Jagoszewski Andrzej
    • Kęsicka Danuta
    • Kibała Ewangelina zd. Cieślak
    • Kowalczyk Barbara z d. Bartniak
    • Leszkiewicz Roman
    • Lipińska Danuta z d. Kiarszys
    • Mikosza Elżbieta z d. Pawelska
    • Orłowska Barbara
    • Piotrowski Bolesław
    • Płuciennik Elżbieta z d. Wielgosz
    • Przeworski Leszek
    • Samek Elżbieta z d. Procelewska
    • Soroko Aldona z d. Osmałek
    • Wakulik Halina z d. Paprota
    • Wieczorek Barbara
    • Wieczorek Zenon
    • Wiśniewska Barbara z d. Lipińska
    • Wojtasik Lech
    • Wrzeszcz Stanisław

  • 1976

    • Balewski Lech
    • Benecka - Ćwiertka Regina
    • Bławat Izydor
    • Burak Mirosław
    • Cackowska Maria z d. Zub
    • Cichocka Aleksandra z d. Bilińska
    • Cybowska Elżbieta
    • Czarnomska Jadwiga z d. Zając
    • Czarnowska Irena z d. Misztal
    • Czarnowski Ryszard
    • Czernicka Ewa z d. Iskra
    • Dąbrowska Barbara z d. Biront + os. towarzysząca
    • Dec Jerzy
    • Dyszak Jerzy
    • Figlewski Marek
    • Florkowski Andrzej
    • Haraj Andrzej
    • Jaszewski Józef
    • Kędzierska Regina z d. Szol
    • Kryszke Halina z d. Jakubowska
    • Krywionek Anna
    • Kulicki Aleksander
    • Leszkiewicz Barbara z d. Budziszewska
    • Łopata Elżbieta z d. Filipiak
    • Małecka Jadwiga
    • Nowik Elżbieta z d. Skotnicka
    • Piecewicz Zenon
    • Skoczylas Janusz
    • Sochacka Barbara z d. Tunkiewicz
    • Sturma Elżbieta z d. Gajewska
    • Szabelska Czesława
    • Świderski Mirosław
    • Todys Zygmunt
    • Tomaszkiewicz Maria z d. Wołek
    • Trocka Danuta
    • Trzebiatowska Janina z d. Czereśnia
    • Wańczuk Bogumił
    • Widera Jolanta z d. Garczyńska
    • Wojtysiak Maria z d. Budzik + os. towarzysząca
    • Wychowaniec Marek

  • 1977

    • Bąk Honorata z d. Marzyńska
    • Blachowski Zbigniew
    • Chrzanowski Andrzej
    • Demczuk Grażyna z d. Piskorska + os. towarzysząca
    • Dmochowski Wiesław
    • Droszcz Tadeusz
    • Helmin Hilary + os. towarzysząca
    • Karska Grażyna z d. Daczkowska + os. towarzysząca
    • Kloda Janina z d. Buca
    • Kowalska Małgorzata z d. Derwisz
    • Kurlus Andrzej
    • Lewandowska Mariola z d. Szynwelska
    • Niemaszyk Danuta z d. Stańczyk
    • Oszkiel Grażyna z d. Sasin
    • Pabian Maria z d. Rieger
    • Smoliński Zbigniew
    • Szmagliński Kazimierz
    • Szulkowska Leokadia
    • Tarasewicz Franciszek
    • Tarasewicz Jan
    • Todryk Krzysztof
    • Wiśniewski Jerzy
    • Wojciechowski Stanisław
    • Wójcik Mieczysław
    • Zaborska Sabina z d. Pichlak
    • Zitans Andrzej
    • Zitans Grażyna z d. Makowska

  • 1978

    • Królik Alina z d. Brudzyńska
    • Prymicz Elżbieta
    • Szupke Elżbieta z d. Sojka
    • Wolfram Leszek
    • Wróbel Urszula

  • 1979

    • Chachler Elżbieta z d. Kołomańska
    • Cywiński Ryszard
    • Krawiecki Leszek
    • Maksymiuk Stanisława z d.Wasiak
    • Maksymiuk Stefan
    • Sielatycka Grażyna
    • Smyk Sabina z d. Tylman
    • Stachura Jolanta z d. Morawska
    • Wegielek Ewa z d. Spik
    • Zguczyński Leszek

  • I1980

    • Bejda Bogumił
    • Dolak - Olczyk Zofia z d. Kokolska
    • Górna Teresa
    • Karpowicz Tadeusz
    • Kowalczyk Ewa z d. Jurewicz + os. towarzysząca
    • Lenkiewicz Jadwiga
    • Lewandowski Gwidon
    • Michalak Alina + os. towarzysząca
    • Michalski Krzysztof
    • Michałek Krzysztof
    • Nowosad Iwona
    • Pasieka Roman
    • Popowicz Mirosław
    • Prokop Grażyna z d. Kozłowska
    • Straszkiewicz Krzysztof + os. towarzysząca
    • Strużyńska Elżbieta z d. Szpura
    • Szelągowska Jolanta
    • Szołno Iwona z d. Ułanowska
    • Sztechmiler Edmund
    • Wojnicz Leszek
    • Zielińska Urszula z d. Galerczyk

  • 1981

    • Czarnowski Zygmunt
    • Dobysz Teresa z d. Papko
    • Dziewiątkowska Jadwiga z d. Klapińska
    • Kania Józef
    • Kobiela Jolanta z d. Podgórska
    • Korotki Mariusz
    • Kotłowski Grzegorz
    • Kuta Helena z d. Popiel
    • Ladorucka Jolanta
    • Malinowska Teresa
    • Modzelewska Ewa
    • Pacałaty Halina
    • Piazdecka Bogusława z d. Apanowicz
    • Piekarzewicz Anna z d. Domońska
    • Polkowski Dariusz
    • Rieger Krystyna z d. Wołymec
    • Staciwa z d. Kuciaba
    • Stępień Jolanta z d. Janiak
    • Syczewska Elżbieta z d. Majewska
    • Świerczyńska Aleksandra
    • Walczak Marek
    • Więcek Elżbieta z d. Chabowska
    • Witko Stanisław
    • Wolfram Elżbieta z d. Molęda
    • Wyrzykowska Barbara z d. Szymczak
    • Zając Krzysztof

  • 1982

    • Antczak - Grygiel Grażyna
    • Banach Zbigniew
    • Bednarski Mirosław
    • Dolatowska ............
    • Dorabiała Sabina z d. Szkudłapska
    • Dragunowicz Janina
    • Gleń Andrzej
    • Grusza Andrzej
    • Jaworska Lila z d. Szewczyk
    • Jerzyk Małgorzata
    • Kirdzik Grzegorz
    • Kot Krzysztof + os. towarzysząca
    • Kowalczyk Krystyna
    • Kozakiewicz Waldemar
    • Kozłowska Anna z d. Bazylczyk
    • Kozłowska Danuta z d. Ławrowska
    • Król Elżbieta z d. Kurincic
    • Kuriat Krystyna
    • Kwiatkowska Elżbieta z d. Nowicka
    • Liszka Waldemar
    • Moroza Bożena z d. Klimaszewska
    • Niewczas Marek
    • Pastuszek Bożena z d. Klimkiewicz
    • Radomski Hieronim
    • Sadowski Jarosław + os. towarzysząca
    • Schmidt Zofia z d. Gołacka
    • Sempioło Ewa
    • Sokół Józef
    • Sokół Marzena z d. Kowalczyk
    • Stalko Teresa
    • Strzec Andrzej
    • Suchanowski Waldemar
    • Szadkowska Ewa z d. Zając
    • Szlaz Jolanta z d. Sebastianowicz
    • Świerczyński Józef
    • Topolińska Danuta z d. Wojtas
    • Trejnis Edward
    • Turlińska Renata
    • Uchrońska - Dienst Jolanta z d. Jarosz
    • Wiśniewska Małgorzata z d. Musiał
    • Zawistowska Mariola z d. Ryczel

  • 1983

    • Arciuszkiewicz Michał
    • Balcer Zdzisława z d. Karasińska
    • Czeszczewicz Jolanta z d. Ber
    • Daas Markus
    • Dudek Halina + os. towarzysząca
    • Jabłonowski Jerzy
    • Jakimiec Władysława
    • Kasprzycki Dariusz
    • Koszałka Grażyna
    • Kubalka Karolina z d. Radziwonowicz + os. towarzysząca
    • Macka Agnieszka z d. Ugorek
    • Redzimska Maria z d. Drabiuk
    • Sadowska Anna z d. Olek
    • Słowiński Tadeusz
    • Suchanowska Barbara z d. Teo
    • Tuziak Mirosława
    • Wnukowski Krzysztof
    • Wojnicz Iwona z d. Zalewska
    • Żelazowska Augustyna z d. Domagała

  • 1984

    • Dawidzik Janina
    • Jarczak Krzysztof
    • Kosiński Bogdan
    • Sikorzyńska Irena
    • Wołyński Jarosław
    • Zdanowicz Andrzej + os. towarzysząca

  • 1985

    • Choma Anna z d. Kubala
    • Kosiłowicz Józefa z d. Michoń
    • Liszka Dorota z d. Kalisz
    • Marciniak Lucyna
    • Minda Irena z d. Ryczkowska
    • Pańczyk Dorota z d. Andrzejewska
    • Pańczyk Sławomir
    • Schmidt Adam
    • Teodorowicz Ewa

  • 1986

    • Korzeniecka Maria + os. towarzysząca
    • Kowalik Jan
    • Noga Krzysztof
    • Pabian Małgorzata z d. Lubińska
    • Przyborek Dariusz
    • Schmidt Danuta
    • Śliwicki Mariusz

  • 1987

    • Hagenstein Jadwiga z d. Adaśko
    • Jasionas Ryszard
    • Kania Małgorzata
    • Orchowska Małgorzata z d. Maciejewska + os. towarzysząca
    • Przybylska Aldona z d. Iwańska
    • Rusielik Eliza
    • Sadowski Jacek, Andrzej
    • Stępień Jolanta z d. Palichleb
    • Wasiak Dorota z d. Pieprzak
    • Włodarek Violetta
    • Zuchora Elzbieta
    • Żerko Robert

  • 1988

    • Balcerzyk Mariola
    • Bartusch Dobrosława
    • Gerula Krzysztof
    • Kowalska Iwona z d. Żerko
    • Kwiatkowska Jadwiga z d. Sudnikowicz
    • Kwiatkowski Zbigniew
    • Lopko Wioleta z d. Grygorowicz
    • Nowak Janusz
    • Wojciechowska Joanna
    • Wojciechowski Radosław
    • Zakurzewska Anna z d. Prondzyńska
    • Zdaniukiewicz Andrzej
    • Zieliński Adam
    • Żurkowska Jadwiga z d. Suchocka

  • 1989

    • Błyszczak Mirosław
    • Reut Monika

  • 1990

    • Dorogusz Jarosław
    • Pietnoczka Jacek
    • Serafin Paweł
    • Żerko Zbigniew

  • 1991

    • Glaznet Magdalena z d. Kulas
    • Iwaniczko Franciszek
    • Janczi Łukasz
    • Jędral Iwona z d. Jadwiszczak
    • Moszyńska Katarzyna z d. Olechnowicz
    • Sitkiewicz Anna

  • 1992

    • Dimitruk Mariusz
    • Strojek Edward
    • Tederko Ewa zd. Aleksiejczyk

  • 1993

    • Kasprzyk Adam
    • Niezgoda Robert, Rajmund
    • Olejniczak - Grygiel Anna
    • Przybylski Grzegorz
    • Sadowska Sylwia
    • Tederko Dariusz
    • Zdaniukiewicz Karol

  • 1994

    • Bojar Arkadiusz
    • Bubuen Daniel
    • Karpińska Jolanta
    • Lewicki Jacek
    • Markowska Wioleta
    • Pączek Kamila
    • Pilipionek Mirosław
    • Polanowska Agnieszka zd. Arcisz
    • Potczyłko Monika
    • Przysiecki Marcin
    • Wrońska Marzena z d. Kalisz
    • Zelmanowski Mariusz

  • 1995

    • Bańka Marcin
    • Brzegowy Jarosław
    • Budzisz Ryszard
    • Buzała Tomasz
    • Czerwonko Marcin
    • Kochanowski Robert
    • Kramarz Jarosław
    • Kuleszyńska Joanna
    • Michalski Kazimierz
    • Przybylska Małgorzata z d. Wysocka
    • Przybylski Dariusz
    • Robak Robert
    • Szałwiński Marcin
    • Szałwiński Szczepan
    • Szmurło Paweł
    • Świerczyńska Julita z d. Przybylska
    • Wrzeszcz Tomasz

  • 1996

    • Daas Katarzyna z d. Sikora
    • Dyczko Mirosława z d. Rosińska
    • Graczyk Dorota
    • Karkoszka Anna
    • Niebieszczański Adam
    • Sikorzyńska Agnieszka
    • Szcześniak Joanna z d. Mikulska

  • 1997

    • Adler Anna
    • Cupa Żaneta z d. Peruga
    • Czerwonko Irmina z d. Olejnik
    • Kulas Wioletta
    • Magiera Ewa z d. Wajda
    • Orzechowska Danuta z d. Czekała
    • Ozimek Sebastian
    • Piotrowska Beata z d. Tylec
    • Skrzypczyk Katarzyna
    • Zawół Agnieszka

  • 1998

    • Adamczyk Paweł
    • Adaśko Leszek
    • Banasiewicz Aneta z d. Drzewiecka
    • Bartyczak Sylwia
    • Bogorodź Marcin
    • Gołubiński Przemysław
    • Hajbowicz Wojciech
    • Jonak Dorota
    • Kapsa Marta z d. Nassan
    • Kapsa Szymon
    • Kołoła Norbert
    • Kołomycki Tomasz + os. tow. Kulesza Anna
    • Kucharska Aldona
    • Lach Weronika
    • Mucha Renata z d. Szymańska
    • Ostrowski Rafał
    • Oświęcimski Stanisław
    • Perzyński Arkadiusz
    • Rudzki Tomasz
    • Sakrajda Joanna + os. towarzysząca
    • Uniecik Mieczysław
    • Zdaniukiewicz Andrzej
    • Żydałowicz Marek

  • 1999

    • Adamczyk Iwona
    • Debert Krzysztof
    • Hałuszka Marek
    • Jałocha Rafał
    • Jóźwik Halina z d. Kulikowska
    • Kulikowski Marek
    • Niebieszczańska Daria
    • Padoł Monika
    • Petrowicz Marek
    • Piecewicz Małgorzata
    • Piecewicz Marian
    • Tederko Tomasz
    • Wadowska Katarzyna z d. Wicha
    • Właziński Piotr

  • 2000

    • Bakuła Katarzyna
    • Burzyński Rafał
    • Laskowska Monika
    • Maćkowiak Katarzyna + os. towarzysząca
    • Susiak Tomasz
    • Tederko Grzegorz
    • Zimorodzki Kamil

  • 2001

    • Kuciewicz Katarzyna
    • Ławer Mirosław
    • Mieczaj Emil
    • Mieczaj Joanna z d. Rückemann
    • Sikorzyński Jan
    • Zalewski Paweł

  • 2002

    • Bobyk Joanna
    • Domke Anna
    • Dragunowicz Agnieszka
    • Lipińska Anna
    • Regulski Przemysław

  • 2004

    • Duda Jan
    • Dyguś Jacek
    • Kaczmarczyk Daniel
    • Klimiuk Anna
    • Rudnicki Kamil
    • Rybicki Mariusz
    • Sokół Przemysław
    • Więcek Kamil

  • 2005

    • Deneszewska Hanna
    • Gościło Adam
    • Matusiak Krzysztof + os. towarzysząca
    • Sikorzyński Piotr

 


GALERIE

 

  • GALERIA 01

    • foto0901
    • foto0902
    • foto0903
    • foto0904
    • foto0905
    • foto0906
    • foto0907
    • foto0908
    • foto0909
    • foto0910
    • foto0911
    • foto0912
    • foto0913
    • foto0914
    • foto0915
    • foto0916
    • foto_001
    • foto_003
    • foto_004
    • foto_005
    • foto_006
    • foto_007
    • foto_008
    • foto_009
    • foto_011
    • foto_012
    • foto_014
    • foto_015
    • foto_0601
    • foto_0602
    • foto_0603
    • foto_0604
    • foto_0605
    • foto_0701
    • foto_0702
    • foto_0703
    • foto_0704
    • foto_0705
    • foto_0706
    • foto_0707
    • foto_0708
    • foto_0709
    • foto_0710
    • foto_0711
    • foto_0712

  • GALERIA 02

    • foto0301
    • foto0302
    • foto0303
    • foto0304
    • foto0305
    • foto0306
    • foto0307
    • foto0308
    • foto0309
    • foto0310
    • foto0311
    • foto0312
    • foto0313
    • foto0314
    • foto_001
    • foto_002
    • foto_003
    • foto_004
    • foto_010
    • foto_011
    • foto_013
    • foto_016
    • foto_017
    • foto_020
    • foto_021
    • foto_022
    • foto_025
    • foto_026
    • foto_028
    • foto_030
    • foto_031
    • foto_032
    • foto_033
    • foto_035
    • foto_036
    • foto_037
    • foto_038
    • foto_039
    • foto_040
    • foto_041
    • foto_042
    • foto_043
    • foto_044
    • foto_045
    • foto_046
    • foto_047
    • foto_048
    • foto_049
    • foto_050
    • foto_051
    • foto_052
    • foto_053
    • foto_054
    • foto_055
    • foto_056
    • foto_057
    • foto_058
    • foto_059
    • foto_060
    • foto_061
    • foto_062
    • foto_063
    • foto_065
    • foto_066
    • foto_067
    • foto_068
    • foto_069
    • foto_070
    • foto_071
    • foto_072
    • foto_073
    • foto_074
    • foto_075
    • foto_076
    • foto_077
    • foto_078-1
    • foto_078
    • foto_079
    • foto_080
    • foto_081
    • foto_082
    • foto_083
    • foto_084
    • foto_085
    • foto_086
    • foto_087
    • foto_088
    • foto_089
    • foto_090
    • foto_092

  • GALERIA 03

    • foto_002
    • foto_003
    • foto_004
    • foto_005
    • foto_006
    • foto_007
    • foto_008
    • foto_009
    • foto_010
    • foto_011
    • foto_012
    • foto_013
    • foto_014
    • foto_015
    • foto_016
    • foto_017
    • foto_018
    • foto_020
    • foto_021
    • foto_022
    • foto_023
    • foto_025
    • foto_026
    • foto_028
    • foto_029
    • foto_031
    • foto_032
    • foto_033
    • foto_034
    • foto_035
    • foto_036
    • foto_037
    • foto_038
    • foto_039
    • foto_040
    • foto_041
    • foto_042
    • foto_043
    • foto_045
    • foto_047
    • foto_048
    • foto_049
    • foto_050
    • foto_051
    • foto_052
    • foto_053
    • foto_054
    • foto_055
    • foto_056
    • foto_057
    • foto_058
    • foto_059
    • foto_060
    • foto_061

  • GALERIA 04

    • foto_01
    • foto_02
    • foto_03
    • foto_04
    • foto_05
    • foto_06
    • foto_07
    • foto_08
    • foto_09
    • foto_10
    • foto_11
    • foto_12
    • foto_13
    • foto_14
    • foto_15
    • foto_16
    • foto_17
    • foto_18
    • foto_19
    • foto_20
    • foto_21
    • foto_22
    • foto_23
    • foto_24
    • foto_25
    • foto_26
    • foto_27
    • foto_28
    • foto_29
    • foto_30
    • foto_32
    • foto_33
    • foto_34
    • foto_35
    • foto_36
    • foto_37
    • foto_38
    • foto_39
    • foto_40
    • foto_41
    • foto_42
    • foto_43
    • foto_44
    • foto_45
    • foto_46
    • foto_47
    • foto_48
    • foto_49
    • foto_50
    • foto_51
    • foto_52
    • foto_53
    • foto_54
    • foto_55
    • foto_56
    • foto_57
    • foto_58
    • foto_59
    • foto_60
    • foto_61
    • foto_62
    • foto_63
    • foto_64
    • foto_65
    • foto_66
    • foto_67
    • foto_68
    • foto_69
    • foto_70
    • foto_71
    • foto_72
    • foto_73
    • foto_74
    • foto_75
    • foto_76
    • foto_77
    • foto_78
    • foto_79
    • foto_80
    • foto_81
    • foto_82
    • foto_83
    • foto_84
    • foto_85
    • foto_86
    • foto_87
    • foto_88

  • GALERIA 05

    • foto_001
    • foto_002
    • foto_003
    • foto_004
    • foto_005
    • foto_006
    • foto_007
    • foto_008
    • foto_009
    • foto_010
    • foto_011
    • foto_012
    • foto_013
    • foto_014
    • foto_015
    • foto_016
    • foto_017
    • foto_018
    • foto_019
    • foto_020
    • foto_022
    • foto_023
    • foto_024
    • foto_025
    • foto_026
    • foto_027
    • foto_028
    • foto_029
    • foto_030
    • foto_031
    • foto_032
    • foto_033
    • foto_034
    • foto_035
    • foto_036
    • foto_037
    • foto_038
    • foto_039
    • foto_040
    • foto_041
    • foto_042
    • foto_043
    • foto_044
    • foto_045
    • foto_046
    • foto_047
    • foto_048
    • foto_049
    • foto_050
    • foto_051
    • foto_052
    • foto_053
    • foto_054
    • foto_055

 

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Projekt "Najlepszy w zawodzie"

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 10

Wczoraj 108

Tydzień 530

Miesiąc 1221

Razem 254147

Gościmy

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
54.163.209.109

Odliczamy

Do końca roku kalendarzowego zostało
1
4
Dni
1
5
Godzin
4
9
Minut
1
7
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.