94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001W dniu 25.04.2017r w Zespole Szkół Nr 6 im St. Staszica w Szczecinku zorganizowano „Piknik Gimnazjalisty”. Nauczyciele i uczniowie starali się przybliżyć szkołę, proponowane kierunki, przygotowali szereg zajęć z poszczególnych zawodów.

Gimnazjaliści mogli spotkać się z dyrekcją, szkoły, lekarzami weterynarii, specjalistami z ochrony przeciwpożarowej i ratownictwa, nauczycielami zawodu. Uczniowie pokazali walory i uroki szkoły a w czasie zajęć gimnazjaliści mogli zapoznać się z:

• pokazem ćwiczeń na sprzęcie strażackim,
• pokazem ratownictwa medycznego
• ze zwierzętami szkolnymi, ćwiczeniami z weterynarii wykonaniu uczniów
• pokaz aranżacji i dekorowania stołów wiosennych , dekoracji tortów
• Degustacją zdrowej żywności,
• Prezentacja działań maszynami agrotechnicznych,
• zajęcia pokazowymi z bankowości i finansów
• pokazem odnawialnych źródeł energii
• oraz ćwiczeniami laboratoryjnymi w pracowniach specjalistycznych.

Zakończeniem spotkania było wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek, panowała miła atmosfera , gimnazjaliści nawiązali przyjacielskie kontakty z uczniami
Tego dnia spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony gimnazjalistów, padało dużo pytań z ich strony do uczniów i nauczycieli na temat kierunków nauczania. Mury szkoły odwiedzili m.in. uczniowie z Gimnazjum nr 1 im. Zjednoczonej Europy, Gimnazjum nr 2 przy ZS im. Jana III Sobieskiego i Gimnazjum nr 3 im. Adama Giedrysa ze Szczecinka, a także ze szkół gimnazjalnych z Lotynia, Jastrowia, Grzmiącej, Turowa, Drawska Pom, Złocieńca, Człuchowa, Bytowa, Miastka, Połczyna Zdrój.


GALERIA ZDJĘĆ:

 • 001
 • 002
 • 003
 • 004
 • 005
 • 006
 • 007
 • 008
 • 009
 • 010
 • 011
 • 012
 • 013
 • 014
 • 015

1 1 1 1 1 Głosowanie 0.00 (0 Głosów)

Przeczytaj również:

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Projekt "Najlepszy w zawodzie"

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 23

Wczoraj 75

Tydzień 247

Miesiąc 1674

Razem 261285

Gościmy

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
54.156.86.61

Odliczamy

Do końca roku kalendarzowego zostało
2
8
4
Dni
1
1
Godzin
4
8
Minut
5
0
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.