-
Odsłony: 14099
WYKAZ STYPENDYSTÓW W LATACH 1996 – 2019 |
||||
Rok |
Nazwisko i imię |
klasa |
Rodzaj stypendium |
Nazwisko i imię wychowawcy klasy |
1999/00 |
Chełminiak Jadwiga |
IITż |
Stypendium PRM |
J. Gulczweski |
Bargieł Tymoteusz |
III LA |
Stypendium PRM |
W. Krawczyk |
|
Bakuła Katarzyna |
IV Tż |
Stypendium PRM |
||
2000/01 |
Chełminiak Jadwiga |
IV Tż |
Stypendium PRM |
J. Gulczweski |
Klimiuk Anna |
II TO |
Stypendium PRM |
E. Mikita |
|
Bargieł Tymoteusz |
IV LA |
Stypendium PRM |
W. Krawczyk |
|
Turewicz Magdalena |
V TR |
Stypendium PRM |
||
2001/02 |
Chełminiak Jadwiga |
V Tż |
Stypendium PRM |
J. Gulczweski |
Kołodko Małgorzata |
II LO |
Stypendium PRM |
A.Szczepaniak |
|
Klimiuk Anna |
III TO |
Stypendium PRM |
E. Mikita |
|
Bargieł Tymoteusz |
V LA |
Stypendium PRM |
W. Krawczyk |
|
2002/03 |
Klimiuk Anna |
IV TO |
Stypendium PRM |
E. Mikita |
Żmuda Elżbieta |
V LA |
Stypendium PRM |
A.Jaćkowsa |
|
Raczkowska Alicja |
III LO |
Stypendium PRM |
A.Szczepaniak |
|
Zalewska Daria |
V Tż |
Stypendium PRM |
A.Stefanowicz |
|
2003/04 |
Klimiuk Anna |
V TO |
Stypendium PRM |
E. Mikita |
Mariusz Góra |
V LA |
Stypendium PRM |
K. Łangowski |
|
Ganiec Monika |
IV LO |
Stypendium PRM |
|
|
Zimorodzka Małgorzata |
III LP |
Stypendium PRM |
Z. Stępczyńska |
|
Makowska Magdalena |
IV Tż |
Stypendium PRM |
M. Ilukowicz |
|
2004/05 |
Pryczek Artur |
V LA |
Stypendium PRM |
J. Górzyńska |
Drabik Korneliusz |
V TO |
Stypendium PRM |
J. Marek-Wilczyńska |
|
Makowska Magdalena |
V Tż |
Stypendium PRM |
M. Ilukowicz |
|
Niebój Monika |
II LP |
Stypendium PRM |
E. Gieniusz |
|
2005/06 |
Jesionowski Łukasz |
II Ta |
Stypendium PRM |
K. Łangowski |
Fąfara Paulina |
II LP |
Stypendium PRM |
I.Wyczyńska |
|
2006/07 |
Fąfara Paulina |
III LP |
Stypendium PRM |
I.Wyczyńska |
Jesionowski Łukasz |
III Ta |
Stypendium PRM |
A.Jaćkowska |
|
Pisarek Paweł |
IV To |
Stypendium PRM |
A.Głuchowska |
|
2007/08 |
Górka Przemysław |
IV Ta |
Stypendium PRM |
A.Jaćkowska |
Prochenka Ewelina |
II Toś |
Stypendium PRM |
K. Łangowski |
|
2008/09 |
Skibicka Anna |
IV Ta |
Stypendium PRM |
J. Buzała |
Krawczyk Marcin |
IV Ta |
Styp. Lions Club |
A.Jaćkowska |
|
2009/10 |
Prochenka Ewelina |
IVToś |
Stypendium PRM |
K. Łangowski |
2010/11 |
Cierniak Karol |
IV Tż |
Stypendium PRM Stypendium Starosty |
|
Paradnia Przemysław |
IIb LO |
Stypendium PRM |
E. Mikita |
|
2011/12 |
Kurtys Monika |
III Tw |
Stypendium PRM |
WŁ. Hatała |
Kuriata Aleksandra |
III b LO |
Stypendium PRM |
E. Mikita |
|
Grula Emilia |
IV Tw |
Styp. Lions Club |
||
2012/13 |
Kurtys Monika |
IV Tw |
Stypendium PRM |
WŁ. Hatała |
Figurska Monika |
III b LO |
Stypendium PRM |
K. Bohdziewicz |
|
Juniewicz Jakub |
III a LO |
Styp. Lions Club |
J. Gulczweski |
|
2013/14 |
Kozłowska Klaudia |
II TW |
Stypendium PRM |
St. Moroza |
Krzak Adrian |
II LO |
Stypendium PRM |
J. Bindas |
|
Patrycja Miłek |
I Ta |
Styp. Lions Club |
J. Szubert-Zawada |
|
2014/15 |
Krzak Adrian |
III LO |
Stypendium PRM |
J. Bindas |
Szycko Natalia |
III TA/TOŚ |
Styp. Lions Club |
V. Wysocka |
|
2015/16 |
Agnieszka Lipińska |
III TW |
Stypendium PRM |
St. Moroza |
Meger Andrzej |
II LO |
Stypendium PRM |
E. Mikita |
|
2016/17 |
Piwowar Dominika |
III Tw |
Stypendium PRM |
Gieniusz Ewa |
Meger Andrzej |
III LO |
Stypendium PRM |
Mikita Elżbieta |
|
2017/18 |
Podgórski Łukasz |
III LO |
Stypendium PRM |
S. Lamczyk- Sobolewska |
Krysińska Klaudia |
III Tż/Ta |
Stypendium PRM |
Dariusz Balcer |
|
2018/19 |
Krysińska Klaudia |
IV Tż/Ta |
Stypendium Starosty |
Dariusz Balcer |
Menu
Erasmus +
Ostatnie wydarzenia
- Zajęcia groomerskie
- Wybory Rzecznika Praw Ucznia
- Zajęcia z klasą I TOŚ - Anatomia ryb
- Świąteczno - Noworoczne spotkanie z emerytami
- Spotkanie wigilijne
- Konkurs "Pierniki i inne świąteczne tradycje bożonarodzeniowe"
- Odpowiedzialność karna nieletnich
- Zaproszenie do konkursu "Pierniki i inne świąteczne tradycje 2023"
- Otrzęsiny klas I
- Światowy Dzień AIDS
Nauka zdalna
Najwyżej oceniane
Dla Ciebie
- Autor: Robert Bekas, Tomasz Burcon, Andrzej Burzyński, Krzysztof Burzyński, Kamil Cebulski, Angelika Chimkowska, Mateusz Chłodnicki, Marcin Cichoń, Konrad Cioczek, Marcin Cisek, Monika Czaplicka, Agnieszka Dejnaka, Maciej Dutko, Piotr Dywański, Paweł Fornalski, Karol Froń, Daria Gaca, Adrian Gamoń, Marcin Godlewski, Marek Golec, Adrian Gorzycki, Grzegorz Grabowski, Mateusz Grzywnowicz, Marek Jankowski, Jakub Jasiński, Jason Hunt, Łukasz Kamiennik, Piotr Kiełcz, Maria Kobryń, Bartosz Kolanek, Damian Kołata, Paweł Korycki, Maciej Stępa, Michał Kosel, Jacek Kotarbiński, Zbigniew Krakowski, Paweł Królak, Kamila Kruk, Iga Krynicka-Pieleszek, Paweł Krzyworączka, Bartosz Langa, Mikołaj Lech, Maciej Lewiński, Michał Lidzbarski, Dagmara Łuczyńska, Marcin Łukiańczyk, Tomasz Maciejewski, Artur Maciorowski, Łukasz Marczewski, Krzysztof Marzec, Paweł Mielczarek, Piotr Motyl, Rafał Namieciński, Marek Niedźwiedź, Robert Okulski, Piotr Oracz, Marcin Osman, Tomasz Palak, Magdalena Pawłowska, Marcin Pieleszek, Adam Pioch, Marcin Piwowarczyk, Ilona Przetacznik, Dariusz Puzyrkiewicz, Krzysztof Rdzeń, Barbara Rogala, Rafał Sadłowski, Michał Sadowski, Paweł Sala, Jakub Sobczak, Robert Solga, Michał Spławski, Dawid Starzykiewicz, Barbara Stawarz-García, Jakub Szajdziński, Piotr Szulczewski, Paweł Tkaczyk, Trader21, Justyna Trzupek, Mikołaj Winkiel, Izabela Wisłocka, Damian Wiszowaty, Marcin Wsół
- Zniżka: 35%
- Cena:
169.00109.85 zł - Status: Dostępna
- Typ: Książka