94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

babka zdjecie2Babka wielkanocna to sztandarowy wypiek na święta. Babka wielkanocna może być ucierana albo drożdżowa, z dużą ilością żółtek lub z dodatkiem kurkumy.

Każdy z nas ma na nią swój sprawdzony przepis. Aby nie wpaść w rutynę, warto by babka wielkanocna była czasem upieczona w inny sposób. Dziś proponujemy Wam przepis, dzięki któremu wielkanocna babka piaskowa z pewnością będzie udanym wypiekiem.

Pobierz przepis na babkę piaskową stąd


1 1 1 1 1 Głosowanie 0.00 (0 Głosów)

Przeczytaj również:

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Projekt "Najlepszy w zawodzie"

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 85

Wczoraj 68

Tydzień 734

Miesiąc 2296

Razem 324840

Gościmy

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
18.206.13.28

Odliczamy

Do zakończenia roku szkolnego zostało
3
2
Dni
1
0
Godzin
2
3
Minut
3
8
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.