94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

zalacznik1.6 [1024x768]W CEEiRJ w Szczecinku zorganizowano mini wystawę zdjęć ucznia kl. I Technikum Leśnego Jakuba Klimka.


Jakub to prawdziwy pasjonat lasu i zapalony wędkarz, aktywnie działający w sekcji wędkarskiej w CEEiRJ. Kuba w wolnym czasie robi zdjęcia przyrody i prowadzi na Facebooku profil "Piękno Lasu". Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, a po poluzowaniu obostrzeń na wystawę do CEEiRJ.


GALERIA ZDJĘĆ:

  • zalacznik1.2
  • zalacznik1.3
  • zalacznik1.4
  • zalacznik1.5
  • zalacznik1.6 [1024x768]

Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Samodzielne nadrabianie materiału w domu. Jak się do tego zabrać?

self learningGdyby odpowiedź na pytanie zawarte w tytule artykułu była prosta, pewnie na świecie mielibyśmy samych geniuszy. Szukanie złotego środka nie jest jednak drogą na skróty. Poniżej zebrałam wskazówki dotyczące metod, które mogą w tym pomóc. Oto krótkie kompendium informacji dotyczących nauki w domu. Dowiesz się z niego od czego należy zacząć nadrabianie zaległości i jak radzić sobie z ewentualnymi problemami.

Więcej…

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 31

Wczoraj 74

Tydzień 633

Miesiąc 1481

Razem 353475

Gościmy

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
3.237.20.246

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
5
7
Dni
1
0
Godzin
1
1
Minut
0
9
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.