94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

3W dniu 07.04.2021 r. w ramach przedmiotu "Ochrona wód" uczniowie kl. III TOŚ uczestniczyli w spotkaniu z Panem Dr Sebastianem Szklarkiem z Europejskiego Regionalnego Centrum Ekohydrologii Polskiej Akademii Nauk w Łodzi.


W trakcie spotkania uczniowie zapoznali się z funkcjonowaniem roślinnych (hydrofitowych) oczyszczalni ścieków. Ponadto Pan Dr Sebastian Szklarek przedstawił problem dostępności i jakości wody w Polsce na podstawie danych jakie od kilku lat zbiera i publikuje na prowadzonym przez siebie blogu "Świat Wody". Młodzież aktywnie uczestniczyła w spotkaniu a fachowa wiedza wyniesiona ze spotkania będzie mogła być przez nich wykorzystana na zajęciach oraz w przyszłym życiu zawodowym związanym z ochroną środowiska. Organizatorem spotkania był p. Radosław Wąs.


GALERIA ZDJĘĆ:

  • 14
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8

Pin It

1 1 1 1 1 Głosowanie 0.00 (0 Głosów)

Przeczytaj również:

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Lektury szkolne – gdzie czytać i skąd legalnie pobierać?

book librarySądzę, że ani za czasów Platona, ani Cycerona nie było takich ułatwień w nauce jak obecnie” – twierdził prawie 500 lat, podsumowując swoją epokę, Francois Rabelais. Ciekawe, co powiedziałby ten pisarz i humanista, widząc współczesne innowacje edukacyjne. A właśnie – wiecie może, gdzie w sieci można przeczytać jego najsłynniejsze dzieło, czyli „Gargantuę i Pantagruela”? Albo gdzie dostępne są inne lektury – szkolne i nie tylko? Na Geeksie niestety ich nie mamy, ale wiemy, gdzie jest znaleźć. I chętnie się tą wiedzą podzielimy.

 

Więcej…

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 2

Wczoraj 73

Tydzień 434

Miesiąc 1255

Razem 355965

Gościmy

Odwiedza nas 252 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
3.236.122.9

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
3
0
Dni
2
2
Godzin
4
8
Minut
2
7
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.