94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

22 kwietnia na ulicach Szczecinka kolejny raz zrobiło się żółto. To za sprawą przeprowadzanej od wielu lat w naszym mieście kwesty „Pola Nadziei”, której celem jest rozpropagowanie idei hospicyjnej.


Jej symbolem jest żonkil – wiosenny kwiat symbolizujący odradzające się życie.
Tradycyjnie w akcji wzięli udział nasi wolontariusze, pod kierunkiem p. Krzysztofa Władyczaka. Ubrani w żółte koszulki, z naręczami żółtych kwiatów, kwestowali na rzecz szczecineckiego Hospicjum im. Św. Franciszka z Asyżu.


GALERIA ZDJĘĆ:

  • 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005
  • 006
  • 007

Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Lektury szkolne – gdzie czytać i skąd legalnie pobierać?

book librarySądzę, że ani za czasów Platona, ani Cycerona nie było takich ułatwień w nauce jak obecnie” – twierdził prawie 500 lat, podsumowując swoją epokę, Francois Rabelais. Ciekawe, co powiedziałby ten pisarz i humanista, widząc współczesne innowacje edukacyjne. A właśnie – wiecie może, gdzie w sieci można przeczytać jego najsłynniejsze dzieło, czyli „Gargantuę i Pantagruela”? Albo gdzie dostępne są inne lektury – szkolne i nie tylko? Na Geeksie niestety ich nie mamy, ale wiemy, gdzie jest znaleźć. I chętnie się tą wiedzą podzielimy.

 

Więcej…

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 2

Wczoraj 73

Tydzień 434

Miesiąc 1255

Razem 355965

Gościmy

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
3.236.122.9

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
3
0
Dni
2
1
Godzin
2
8
Minut
0
1
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.