94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

Łódź to miasto, które zaskakuje. Łączy nowoczesność z historią.

 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

 

Podczas 3-dniowej wycieczki zobaczyliśmy najpiękniejszy polski deptak- ulicę Piotrkowską, przebudowaną w wielkim stylu przędzalnię, w której mieści się Centrum kulturowo-rozrywkowe Manufaktura, Łódzką Filmówkę, Planetarium, Pasaż Róży, Łódzkie Murale i wiele innych atrakcji.... W drodze powrotnej odwiedziliśmy miasto Kopernika, gotyku i pysznych pierników- Toruń. Wróciliśmy nieco zmęczeni ale szczęśliwi, zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń. Wycieczkę zorganizowały pani Katarzyna Bohdziewicz i pani Agnieszka Jaćkowska.


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Odpowiednie miejsce do pracy i nauki w domu. O co zadbać?

female worker studiesBądźmy szczerzy. Jeśli pracujesz lub uczysz się w domu i aktywność tę przeplatasz z gotowaniem obiadu lub oglądaniem serialu, jest spora szansa, że to nie zadziała. Podobnie zresztą jak w przypadku, gdy układasz się z laptopem w łóżku, a Twoja głowa tęskni za miękką poduszką. Żeby utrzymać właściwy poziom koncentracji i gładko radzić sobie z obowiązkami niedomowymi, warto zadbać o wydzielenie odpowiedniej do tego przestrzeni, a także o kilka innych aspektów, o których też napomknę.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
2
Dni
1
9
Godzin
1
1
Minut
0
4
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
3.238.180.174

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.