94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001Udany start zanotowali nasi uczniowie w Mistrzostwach Powiatu Szczecineckiego w Drużynowej Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej w ramach Licealiady.

 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (2 Głosów)

 

Miło nam poinformować, że drużyna naszych chłopców ponownie wygrała zdobywając 963 pkt. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z I LO w Szczecinku (856 pkt) a na trzecim zespół ZS nr 1 w Szczecinku (702 pkt)

W rywalizacji dziewcząt nasza drużyna zajęła drugie miejsce tracąc do zwyciężczyń tylko 14 pkt. Mistrzyniami została drużyna z 1 LO w Szczecinku (856 pkt), trzecie miejsce - ZS nr 1 w Szczecinku (679 pkt)

Zawody odbyły się 29 września 2023 roku na stadionie lekkoatletycznym naszej szkoły. W imprezie uczestniczyły zespoły z trzech szkół: ZS nr 6 im. S. Staszica w Szczecinku, I LO im. Ks. Elżbiety w Szczecinku, ZS nr 1 im. KEN w Szczecinku.

Rywalizacja odbywała się w konkurencjach LA podzielonych na cztery bloki: szybkościowy, wytrzymałościowy, rzutowy i skocznościowy oraz bieg sztafetowy.

Uczniom reprezentującym naszą szkołę gratulujemy uzyskanych wyników i dziękujemy za godne jej reprezentowanie.

Mistrzowska drużyna chłopów będzie reprezentowała w maju 2024 roku naszą szkołę i powiat w Finale Wojewódzkiej Drużynowej Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. Życzymy powodzenia.

Organizatorem zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół nr 6 im. Stanisława Staszica w Szczecinku oraz Starostwo Powiatowe w Szczecinku.


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (2 Głosów)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Jak się uczyć, żeby się nauczyć?

online education treePoznaj skuteczne techniki zapamiętywania

Nauka mało kogo napawa radością. W głowie od razu powstaje obraz samego siebie, umęczonego wielogodzinnym wkuwaniem materiału. Stop! Nauka wcale nie polega na wkuwaniu. Istnieją łatwe i skuteczne metody zapamiętywania. Dzięki nim szybciej pojmiesz, a potem przywołasz przyswojoną wiedzę, a co najważniejsze, zostanie ona w Twej głowie na dłużej.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
2
Dni
1
9
Godzin
1
0
Minut
2
5
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
3.238.180.174

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.