94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

13 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie podziękowali nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji za czas i cierpliwość, za cały ogrom przekazywanej wiedzy, wsparcie, pomocne dłonie i gorące serca.

 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

 

Życzenia złożyła także Przewodnicząca Rady Rodziców pani Katarzyna Borys. Podczas akademii pani dyrektor Joanna Buzała podziękowała wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom wręczając Nagrody Dyrektora. Całą uroczystość, która przebiegała w miłej, serdecznej atmosferze, pełnej uśmiechów i wzruszeń, zorganizowali uczniowie klas III oraz Samorząd Szkolny. Tego dnia podczas Powiatowych Obchodów Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele naszej szkoły odebrali nagrody i medale:

Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymała pani Violetta Wysocka,

Brązowy Medal za długoletnią służbę- pani Urszula Kocielska

Nagrodę Starosty Szczecineckiego- pani Katarzyna Bohdziewicz i pani Justyna Górzynska.


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Odpowiednie miejsce do pracy i nauki w domu. O co zadbać?

female worker studiesBądźmy szczerzy. Jeśli pracujesz lub uczysz się w domu i aktywność tę przeplatasz z gotowaniem obiadu lub oglądaniem serialu, jest spora szansa, że to nie zadziała. Podobnie zresztą jak w przypadku, gdy układasz się z laptopem w łóżku, a Twoja głowa tęskni za miękką poduszką. Żeby utrzymać właściwy poziom koncentracji i gładko radzić sobie z obowiązkami niedomowymi, warto zadbać o wydzielenie odpowiedniej do tego przestrzeni, a także o kilka innych aspektów, o których też napomknę.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
2
Dni
1
7
Godzin
5
7
Minut
3
7
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
3.238.180.174

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.