94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

16 października uczniowie uczestniczyli w Warsztatach Budowania Relacji organizowanych przez Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii oddział w Szczecinku w ramach projektu "Akademia sztuki".

 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

 

Prowadzący warsztaty, pan Mirosław Gliniecki z Teatru STOP, zabrał uczestników w niezwykłą podróż, ku bardziej satysfakcjonującym relacjom wykorzystując aktywne metody takie jak: odgrywanie ról, modelowanie informacji zwrotnych, dyskusja, ćwiczenie wystąpień publicznych, dialog motywujący.


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Samodzielne nadrabianie materiału w domu. Jak się do tego zabrać?

self learningGdyby odpowiedź na pytanie zawarte w tytule artykułu była prosta, pewnie na świecie mielibyśmy samych geniuszy. Szukanie złotego środka nie jest jednak drogą na skróty. Poniżej zebrałam wskazówki dotyczące metod, które mogą w tym pomóc. Oto krótkie kompendium informacji dotyczących nauki w domu. Dowiesz się z niego od czego należy zacząć nadrabianie zaległości i jak radzić sobie z ewentualnymi problemami.

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
2
Dni
1
8
Godzin
4
4
Minut
2
4
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
3.238.180.174

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.