94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

W środę 15 listopada w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Elżbiety w Szczecinku odbyła się kolejna edycja Targów Edu Day, skierowanych do maturzystów z regionu powiatu szczecineckiego.
 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

 

Uczniowie w ramach targów spotkali się z przedstawicielami uczelni wyższych, skorzystali z porad ekspertów, a przede wszystkim mieli okazję zapoznać się z możliwościami kontynuacji dalszej nauki na studiach wyższych lub podjęcia atrakcyjnej pracy.
Na targach dostępne były stanowiska między innymi Politechniki Morskiej, Uniwersytetu Szczecińskiego, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie, Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku, Wojskowej Akademii Technicznej, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, Akademii Nauk Stosowanych w Wałczu, Politechniki Koszalińskiej, Akademii Sztuki w Szczecinie czy Politechniki Gdańskiej. Swoje stoiska mieli też żołnierze i Policja.

 


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Jak się uczyć, żeby się nauczyć?

online education treePoznaj skuteczne techniki zapamiętywania

Nauka mało kogo napawa radością. W głowie od razu powstaje obraz samego siebie, umęczonego wielogodzinnym wkuwaniem materiału. Stop! Nauka wcale nie polega na wkuwaniu. Istnieją łatwe i skuteczne metody zapamiętywania. Dzięki nim szybciej pojmiesz, a potem przywołasz przyswojoną wiedzę, a co najważniejsze, zostanie ona w Twej głowie na dłużej.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
2
Dni
1
9
Godzin
0
9
Minut
4
5
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
3.238.180.174

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.