94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001W piątek 17 listopada mieliśmy przyjemność obejrzeć sztandarowy spektakl profilaktyczny Teatru STOP z Koszalina pt. "Dealer".
 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (2 Głosów)

 

Spektakl jest programem, który wykorzystując elementy dramy w dość niekonwencjonalnej formie scenicznej traktuje o problemach alkoholowych. Porusza temat sprzedaży i powszechności spożywania alkoholu, jego dostępności oraz mody na picie. Ważnym aspektem programu jest wskazywanie młodemu człowiekowi możliwości nieulegania presji otoczenia i umiejętności odmawiania. Program uświadamia jak bolesne skutki może przynieść częste lub zbyt wczesne spożywanie alkoholu, łącznie z utratą pracy, opinii, zdrowia, rodziny a nawet życia. W interaktywnym programie wzięli udział również uczniowie naszej szkoły– Oliwia Rutkowska i Paweł Drzewiecki z klasy 3 TL.

Obsada Dealera:

Ojciec- Mieczysław Giedrojć
Dealer Młodszy – Daniel Kalinowski
Dealer Starszy- Mirosław Gliniecki
Muzyk (trąbka)- Waldemar Tomaszewski 


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (2 Głosów)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Samodzielne nadrabianie materiału w domu. Jak się do tego zabrać?

self learningGdyby odpowiedź na pytanie zawarte w tytule artykułu była prosta, pewnie na świecie mielibyśmy samych geniuszy. Szukanie złotego środka nie jest jednak drogą na skróty. Poniżej zebrałam wskazówki dotyczące metod, które mogą w tym pomóc. Oto krótkie kompendium informacji dotyczących nauki w domu. Dowiesz się z niego od czego należy zacząć nadrabianie zaległości i jak radzić sobie z ewentualnymi problemami.

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 22

Wczoraj 92

Tydzień 280

Miesiąc 2251

Razem 445202

Gościmy

Odwiedza nas 151 gości oraz 0 użytkowników.

Odliczamy

Time passed:
5
9
Dni
1
1
Godzin
2
5
Minut
4
1
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
34.236.134.129

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.