94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001We wtorek 28 listopada odbyło się profilaktyczno - edukacyjne spotkanie z rodzicami. Zaproszeni goście uświadomili rodziców o zagrożeniach jakie występują w środowisku ich dzieci oraz o sposobach im przeciwdziałania. 
 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (2 Głosów)

 

Psycholog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Szczecinku pani Agnieszka Kucharczyk poruszyła bardzo ważny temat ,,Zaburzenia depresyjne u młodzieży", natomiast dzielnicowy KPP w Szczecinku mł.asp.Krzysztof Bugaj - ,,Hejt w szkole ". Zebranie odbyło się w ramach realizacji Szkolnego Programu Wychowawczo- Profilaktycznego.


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (2 Głosów)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Jak poprawić koncentrację?

portrait pensive young girlOto kilka sposobów na efektywną naukę

Czy wiesz, że ponad 70% ludzi ma problem ze skupieniem swojej uwagi na jednej rzeczy na dłużej niż chwilę? Dzieje się tak, ponieważ otacza nas wiele rozpraszaczy, które skutecznie ją odciągają. Jest jednak dobra wiadomość – koncentracja to umiejętność, a więc jak każda umiejętność da się ćwiczyć, przez co możesz ją skutecznie poprawić. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak to zrobić.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 21

Wczoraj 92

Tydzień 279

Miesiąc 2250

Razem 445201

Gościmy

Odwiedza nas 143 gości oraz 0 użytkowników.

Odliczamy

Time passed:
5
9
Dni
1
1
Godzin
1
9
Minut
1
9
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
34.236.134.129

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.