94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

Z okazji Światowego Dnia AIDS 29 listopada zorganizowana została w naszej szkole Konferencja „Człowiek żyjący z HIV w rodzinie i społeczeństwie”.
 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (2 Głosów)

 

Podczas profilaktycznego spotkania uczniowie mieli okazję obejrzeć film Bohemian Rhapsody- porywającą opowieść o niezwykłym wokaliście zespołu Queen- Freddym Mercurym, który w wieku 45 lat zmarł na AIDS. Młodzież wzięła również udział w forum dyskusyjnym poświęconym zagadnieniom HIV i AIDS pod kątem medyczno-społecznym.
Punktem kulminacyjnym wydarzenia było rozstrzygnięcie konkursu na kampanię „Człowiek żyjący z HIV w rodzinie i społeczeństwie”. Gościem specjalnym konferencji była pani Izabela Jadwiżyc – promotor zdrowia z PSSE w Szczecinku.


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (2 Głosów)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Sposób na nudę. Czytnik i ebook, czyli najlepsi partnerzy na cały rok

young girl readingWyobraź sobie, że jesteś akurat na wakacjach we Włoszech, a jakiś nieszczególnie szarmancki dżentelmen – lub -ka – postanawia Cię uziemić na rok w swoim domu. I nieważne, że to nie byle jaka chałupa, a dwukondygnacyjna hacjenda z widokiem na Morze Śródziemne – prędzej czy później zaczniesz się nudzić. Jeżeli jakimś nieszczęśliwym trafem bylibyście w podobnie ekstremalnej sytuacji, albo po prostu szukacie sposobu na konstruktywne spędzanie czasu, to sprawdźcie nasz poradnik, co i jak czytać.

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 28

Wczoraj 92

Tydzień 286

Miesiąc 2257

Razem 445208

Gościmy

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Odliczamy

Time passed:
5
9
Dni
1
2
Godzin
1
2
Minut
2
3
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
34.236.134.129

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.