94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

30 listopada w naszej szkole odbyły się tradycyjnie otrzęsiny klas pierwszych.
W wydarzeniu udział wzięli uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami. Dzielnie do konkurencji przystąpiły klasy technikum leśnictwa, weterynarii, ochrony środowiska, agrobiznesu, żywienia oraz klasa liceum ogólnokształcącego.
 

3.5 1 1 1 1 1 Głosowanie 3.50 (2 Głosów)

 

Podczas zabawy można było zobaczyć jak pomysłowi, wysportowani i pozytywnie szaleni są nasi uczniowie.
Z godną podziwu determinacją wykazały się kociaki oraz wychowawcy w konkurencjach przygotowanych przez klasy drugie. Mogliśmy zaobserwować jak szybcy są w biegu z piłką do kosza, w zaprzęgach ujeżdżających worek, a także jak zwinni są w tańcu z wychowawcą. Dodatkowo podczas imprezy mogliśmy zaobserwować kucharzy, klauna, rockmana z gitara, wróżki oraz fruwające konfetti.
Trudne i skomplikowane zadanie przypadło jury, które miało sprawiedliwie punktować ambitne kociaki („miau”). Jeszcze przed ogłoszeniem ostatecznych wyników pani dyrektor Joanna Buzała musiała delikatnie, ale stanowczo pozbawić koty ogonów aby stali się pełonprawnymi uczniami naszej szkoły.
W konsekwencji udało się i wygrała klasa „weterynarzy”. Gratulujemy!!!
Nad całością przebiegu otrzęsin perfekcyjnie panowała klasa II technikum leśnego oraz niezawodna Alicja i Natalia.
Dziękujemy


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

3.5 1 1 1 1 1 Głosowanie 3.50 (2 Głosów)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Jak poprawić koncentrację?

portrait pensive young girlOto kilka sposobów na efektywną naukę

Czy wiesz, że ponad 70% ludzi ma problem ze skupieniem swojej uwagi na jednej rzeczy na dłużej niż chwilę? Dzieje się tak, ponieważ otacza nas wiele rozpraszaczy, które skutecznie ją odciągają. Jest jednak dobra wiadomość – koncentracja to umiejętność, a więc jak każda umiejętność da się ćwiczyć, przez co możesz ją skutecznie poprawić. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak to zrobić.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 35

Wczoraj 92

Tydzień 293

Miesiąc 2264

Razem 445215

Gościmy

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

Odliczamy

Time passed:
5
9
Dni
1
2
Godzin
5
8
Minut
4
2
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
34.236.134.129

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.