94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

W tym wyjątkowym czasie dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli, pracowników, dyrekcji i rodziców stworzyliśmy wspólnie magiczną atmosferę.


 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

 

Były życzenia, wigilijne potrawy, kolędy, rozmowy o świątecznych tradycjach, prezenty i Święty Mikołaj:)

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Samodzielne nadrabianie materiału w domu. Jak się do tego zabrać?

self learningGdyby odpowiedź na pytanie zawarte w tytule artykułu była prosta, pewnie na świecie mielibyśmy samych geniuszy. Szukanie złotego środka nie jest jednak drogą na skróty. Poniżej zebrałam wskazówki dotyczące metod, które mogą w tym pomóc. Oto krótkie kompendium informacji dotyczących nauki w domu. Dowiesz się z niego od czego należy zacząć nadrabianie zaległości i jak radzić sobie z ewentualnymi problemami.

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 21

Wczoraj 92

Tydzień 279

Miesiąc 2250

Razem 445201

Gościmy

Odwiedza nas 137 gości oraz 0 użytkowników.

Odliczamy

Time passed:
5
9
Dni
1
1
Godzin
0
8
Minut
4
4
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
34.236.134.129

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.