94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

Świąteczno-Noworoczny czas był okazją do zaproszenia i spędzenia miłych chwil z naszymi byłymi pracownikami, aby wiedzieli, że zawsze o Nich pamiętamy i darzymy ogromnym szacunkiem.

 

1 1 1 1 1 1 Głosowanie 1.00 (1 Głosy)

 

 W czasie uroczystego spotkania Pani dyrektor Joanna Buzała złożyła wszystkim życzenia, a zaproszeni goście mogli posłuchać i wraz z uczniami pośpiewać kolędy oraz powspominać dawne czasy.


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

1 1 1 1 1 1 Głosowanie 1.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Sposób na nudę. Czytnik i ebook, czyli najlepsi partnerzy na cały rok

young girl readingWyobraź sobie, że jesteś akurat na wakacjach we Włoszech, a jakiś nieszczególnie szarmancki dżentelmen – lub -ka – postanawia Cię uziemić na rok w swoim domu. I nieważne, że to nie byle jaka chałupa, a dwukondygnacyjna hacjenda z widokiem na Morze Śródziemne – prędzej czy później zaczniesz się nudzić. Jeżeli jakimś nieszczęśliwym trafem bylibyście w podobnie ekstremalnej sytuacji, albo po prostu szukacie sposobu na konstruktywne spędzanie czasu, to sprawdźcie nasz poradnik, co i jak czytać.

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 32

Wczoraj 92

Tydzień 290

Miesiąc 2261

Razem 445212

Gościmy

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

Odliczamy

Time passed:
5
9
Dni
1
2
Godzin
3
7
Minut
3
3
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
34.236.134.129

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.