94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

Ostatnie przed feriami zajęcia z klasą I TOŚ z Zespół Szkół Nr 6 im. St. Staszica w Szczecinku zdominowały ryby. 

 

1 1 1 1 1 Głosowanie 0.00 (0 Głosów)

 

 W ramach przedmiotu monitorowanie stanu zanieczyszczeń środowiska uczniowie mieli okazję aby zapoznać się z budową anatomiczną ryb przeprowadzając sekcję i opisując poszczególne narządy i części ciała ryb. Pomocami dydaktycznymi na dzisiejszych zajęciach były lin i okoń. Była też okazja aby też mieć okazję aby stwierdzić jak ważnym elementem ekosystemów są ryby. Skorzystaliśmy z sali sekcyjnej mieszczącej się w oddanym we wrześniu 2023 budynku szkolnej weterynarii


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

1 1 1 1 1 Głosowanie 0.00 (0 Głosów)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Jak poprawić koncentrację?

portrait pensive young girlOto kilka sposobów na efektywną naukę

Czy wiesz, że ponad 70% ludzi ma problem ze skupieniem swojej uwagi na jednej rzeczy na dłużej niż chwilę? Dzieje się tak, ponieważ otacza nas wiele rozpraszaczy, które skutecznie ją odciągają. Jest jednak dobra wiadomość – koncentracja to umiejętność, a więc jak każda umiejętność da się ćwiczyć, przez co możesz ją skutecznie poprawić. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak to zrobić.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 31

Wczoraj 92

Tydzień 289

Miesiąc 2260

Razem 445211

Gościmy

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Odliczamy

Time passed:
5
9
Dni
1
2
Godzin
3
4
Minut
1
5
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
34.236.134.129

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.