94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

23 lutego wybraliśmy Rzecznika Praw Ucznia.
Został nim Wojciech Michniewicz w IV TL. Serdeczne gratulacje!

 

To historyczne wydarzenie ponieważ Rzecznik został powołany w naszej szkole po raz pierwszy. Rzecznik obiecał stać na straży praworządności w szkole i obiecał że w szkole stanie Skrzynka do której uczniowie będą mogli wrzucać zgłoszenia łamania praw ucznia.

Rzecznik Praw Ucznia ma też swoje konto na Instagramie
rpu.zs6

https://www.instagram.com/rpu.zs6

 


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

1 1 1 1 1 Głosowanie 0.00 (0 Głosów)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Sposób na nudę. Czytnik i ebook, czyli najlepsi partnerzy na cały rok

young girl readingWyobraź sobie, że jesteś akurat na wakacjach we Włoszech, a jakiś nieszczególnie szarmancki dżentelmen – lub -ka – postanawia Cię uziemić na rok w swoim domu. I nieważne, że to nie byle jaka chałupa, a dwukondygnacyjna hacjenda z widokiem na Morze Śródziemne – prędzej czy później zaczniesz się nudzić. Jeżeli jakimś nieszczęśliwym trafem bylibyście w podobnie ekstremalnej sytuacji, albo po prostu szukacie sposobu na konstruktywne spędzanie czasu, to sprawdźcie nasz poradnik, co i jak czytać.

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Time passed:
1
1
0
Dni
0
1
Godzin
5
0
Minut
2
8
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
3.238.174.191

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.