94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001W dniu 27.06.2014r odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole. W tym dniu rok szkolny zakończyły tylko klas : I a LO, I b LO , II LO, I Tw, I Tż, I Tos/Ta. Pozostałe klasy zakończą rok szkolny po odbyciu praktyk w dniu 1.09.2014r. Podsumowania roku szkolnego dokonała pani dyrektor Lucyna Dyrla oraz najlepszym uczniom wręczyła świadectwa z paskiem i nagrody.

Czytaj więcej...

001W dniu 27.06.2014r w Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiego w Szczecinku odbyło się uroczyste Powiatowo-Miejskie zakończenie roku szkolnego. Oficjalne zakończenie roku szkolnego zgromadziło w wielu znamienitych gości.

Czytaj więcej...

001W dniach 20-22.06.2014r z inicjatywy wychowawcy Jacka Bindasa odbyła się wycieczka klasy II Liceum Ogólnokształcącego o specjalności ochrona przeciwpożarowa i ratownictwo. Uczniowie gościli w Ośrodku Wczasowo-Kolonijnym „Caritas" p.w. Aniołów Stróżów, gdzie dyrektorem jest absolwent naszej szkoły ksiądz Piotr Popławski.

Czytaj więcej...

001W dniach 20-21.06.2014r nauczyciele i pracownicy naszej szkoły po trudach roku szkolnego wyjechali na wycieczkę do Chełmna , Torunia, Ciechocinka i Bydgoszczy. Mieli okazję wypocząć, odstresować się i zwiedzić ciekawe miejsca w tych miejscowościach.

Czytaj więcej...

001W dniu 13.06.2014r - piątek, przed Centrum Konferencyjnym Zamek odbyła się druga edycja Pikniku Europejskiego, w którym udział wzięli uczniowie szczecineckich szkół. Ideą imprezy było przybliżenie tradycji i kultury różnych państw należących do Unii Europejskiej.

Czytaj więcej...

pgk sam2Dnia 11 czerwca 2014 r młodzież II klasy Technikum Ochrony Środowiska odbyła zajęcia dydaktyczne w terenie, w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Szczecinku. Firma zajmuje się gospodarką odpadami na terenie miasta i gminy Szczecinek oraz na terenie sąsiadujących gmin.

Czytaj więcej...

001W dniu 10.06.2014 r. odbyły się testy sprawności uczniów gimnazjalnych kandydatów do klasy Liceum Ogólnokształcącego o specjalności ochrona przeciwpożarowa i ratownictwo. Na sprawdzian zgłosiła się duża grupa kandydatów.

Czytaj więcej...

001W dniu 8.06.2014r w szczecineckim SAPiKu odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu literackiego „Opowiadanie z dreszczykiem", którego organizatorem była strona internetowa „Okiem na Horror".

Czytaj więcej...

plywanieW dniu 6.06.2014r na pływalni szczecineckiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu. Uczniowie naszej szkoły odnieśli znaczący sukces zajmując w klasyfikacji końcowej II miejsce.

Czytaj więcej...

001W dniu 05.06.2014r odbyły się ciekawe zajęcia. Pan Jacek Bindas nauczyciel historii i edukacji dla bezpieczeństwa uważa, że teoria musi być poparta praktyką, dlatego zajęcia z edukacji dla bezpieczeństwa odbywają się przy użyciu profesjonalnego sprzętu ratowniczego.

Czytaj więcej...

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Jak poprawić koncentrację?

portrait pensive young girlOto kilka sposobów na efektywną naukę

Czy wiesz, że ponad 70% ludzi ma problem ze skupieniem swojej uwagi na jednej rzeczy na dłużej niż chwilę? Dzieje się tak, ponieważ otacza nas wiele rozpraszaczy, które skutecznie ją odciągają. Jest jednak dobra wiadomość – koncentracja to umiejętność, a więc jak każda umiejętność da się ćwiczyć, przez co możesz ją skutecznie poprawić. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak to zrobić.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 28

Wczoraj 92

Tydzień 286

Miesiąc 2257

Razem 445208

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Odliczamy

Time passed:
5
9
Dni
1
2
Godzin
1
1
Minut
1
7
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
34.236.134.129

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.