94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001W dniu 27.06.2014r odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole. W tym dniu rok szkolny zakończyły tylko klas : I a LO, I b LO , II LO, I Tw, I Tż, I Tos/Ta. Pozostałe klasy zakończą rok szkolny po odbyciu praktyk w dniu 1.09.2014r. Podsumowania roku szkolnego dokonała pani dyrektor Lucyna Dyrla oraz najlepszym uczniom wręczyła świadectwa z paskiem i nagrody.

Czytaj więcej...

001W dniu 27.06.2014r w Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiego w Szczecinku odbyło się uroczyste Powiatowo-Miejskie zakończenie roku szkolnego. Oficjalne zakończenie roku szkolnego zgromadziło w wielu znamienitych gości.

Czytaj więcej...

001W dniach 20-22.06.2014r z inicjatywy wychowawcy Jacka Bindasa odbyła się wycieczka klasy II Liceum Ogólnokształcącego o specjalności ochrona przeciwpożarowa i ratownictwo. Uczniowie gościli w Ośrodku Wczasowo-Kolonijnym „Caritas" p.w. Aniołów Stróżów, gdzie dyrektorem jest absolwent naszej szkoły ksiądz Piotr Popławski.

Czytaj więcej...

001W dniach 20-21.06.2014r nauczyciele i pracownicy naszej szkoły po trudach roku szkolnego wyjechali na wycieczkę do Chełmna , Torunia, Ciechocinka i Bydgoszczy. Mieli okazję wypocząć, odstresować się i zwiedzić ciekawe miejsca w tych miejscowościach.

Czytaj więcej...

001W dniu 13.06.2014r - piątek, przed Centrum Konferencyjnym Zamek odbyła się druga edycja Pikniku Europejskiego, w którym udział wzięli uczniowie szczecineckich szkół. Ideą imprezy było przybliżenie tradycji i kultury różnych państw należących do Unii Europejskiej.

Czytaj więcej...

pgk sam2Dnia 11 czerwca 2014 r młodzież II klasy Technikum Ochrony Środowiska odbyła zajęcia dydaktyczne w terenie, w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Szczecinku. Firma zajmuje się gospodarką odpadami na terenie miasta i gminy Szczecinek oraz na terenie sąsiadujących gmin.

Czytaj więcej...

001W dniu 10.06.2014 r. odbyły się testy sprawności uczniów gimnazjalnych kandydatów do klasy Liceum Ogólnokształcącego o specjalności ochrona przeciwpożarowa i ratownictwo. Na sprawdzian zgłosiła się duża grupa kandydatów.

Czytaj więcej...

001W dniu 8.06.2014r w szczecineckim SAPiKu odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu literackiego „Opowiadanie z dreszczykiem", którego organizatorem była strona internetowa „Okiem na Horror".

Czytaj więcej...

plywanieW dniu 6.06.2014r na pływalni szczecineckiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu szkół ponadgimnazjalnych w pływaniu. Uczniowie naszej szkoły odnieśli znaczący sukces zajmując w klasyfikacji końcowej II miejsce.

Czytaj więcej...

001W dniu 05.06.2014r odbyły się ciekawe zajęcia. Pan Jacek Bindas nauczyciel historii i edukacji dla bezpieczeństwa uważa, że teoria musi być poparta praktyką, dlatego zajęcia z edukacji dla bezpieczeństwa odbywają się przy użyciu profesjonalnego sprzętu ratowniczego.

Czytaj więcej...

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Lektury szkolne – gdzie czytać i skąd legalnie pobierać?

book librarySądzę, że ani za czasów Platona, ani Cycerona nie było takich ułatwień w nauce jak obecnie” – twierdził prawie 500 lat, podsumowując swoją epokę, Francois Rabelais. Ciekawe, co powiedziałby ten pisarz i humanista, widząc współczesne innowacje edukacyjne. A właśnie – wiecie może, gdzie w sieci można przeczytać jego najsłynniejsze dzieło, czyli „Gargantuę i Pantagruela”? Albo gdzie dostępne są inne lektury – szkolne i nie tylko? Na Geeksie niestety ich nie mamy, ale wiemy, gdzie jest znaleźć. I chętnie się tą wiedzą podzielimy.

 

Więcej…

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 17

Wczoraj 84

Tydzień 575

Miesiąc 1416

Razem 372461

Gościmy

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
3.236.51.151

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
7
5
Dni
1
4
Godzin
0
9
Minut
4
6
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.