94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

00127. września 2017r. uczniowie naszej szkoły, z inicjatywy pana pedagoga Krzysztofa Łangowskiego, uczestniczyli w spotkaniu "Otwieramy bramy tolerancji - zmieniamy myślenie o zdrowiu psychicznym", które odbyło się na muszli koncertowej w szczecineckim parku.

Było to podsumowanie programu  skierowanego do młodego społeczeństwa, realizowane przez Środowiskowy Dom Pomocy w Turowie.  Spotkali tam podopiecznych ŚDS z Turowa, których gościliśmy w naszej szkole w ubiegłym roku. Mieli tam również okazję obejrzeć ciekawy program artystyczny, posilić się gorącym żurkiem oraz wziąć udział w losowaniu nagród. Sporo szczęścia miał Oskar Wagner z klasy II LO, do którego los się uśmiechnął i wygrał upominek. W trakcie imprezy spotkaliśmy naszego absolwenta, a obecnego wójta gminy Szczecinek, p. Ryszarda Jasionasa, który chętnie zrobił sobie z nami zdjęcie. Porozmawialiśmy także z panią kierownik ŚDS Turowo oraz  z podopieczną Dorotą Zakrzewską, która w trakcie koncertu zaprezentowała przepiękną piosenkę "Bóg się mamo nie pomylił". Udzieliliśmy także wywiadu telewizji Zachód. W spotkaniu wzięli udział następujący uczniowie: z klasy III TŻ: Patryk Żak, Alicja Biernacka, Natalia Adamowicz, z klasy III LO: Mateusz Pasikowski, Kamila Śmiechowska, Karolina Onisk, Krzysztof Tober, Michał Teichman, Jarosław Radziszewski, Kamil Bobrowski, Daria Żuk, Szymon Arasim, z klasy II TW: Angelika Gacal, Rafał Kujawski, z klasy II LO: Mikołaj Michałowski, Jakub Nowyj, Szymon Wójcicki, Oskar Wagner, z klasy I LO: Wiktor Gajewski. Opiekę nad młodzieżą sprawował pan Jacek Bindas. Na koncercie obecna był również psycholog szkolny, pani Sylwia Szamszon.


GALERIA ZDJĘĆ:

 • 001
 • 002
 • 003
 • 004
 • 005
 • 006
 • 007
 • 008
 • 009
 • 010
 • 011
 • 012
 • 013
 • 014
 • 015
 • 016
 • 017
 • 018

1 1 1 1 1 Głosowanie 0.00 (0 Głosów)

Przeczytaj również:

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Projekt "Najlepszy w zawodzie"

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 121

Wczoraj 108

Tydzień 544

Miesiąc 1081

Razem 278239

Gościmy

Odwiedza nas 161 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
18.212.93.234

Odliczamy

Do końca roku kalendarzowego zostało
1
6
Dni
0
7
Godzin
0
8
Minut
1
3
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.