94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001W roku szkolnym 2017 – 2018 uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej XVIII edycji ogólnopolskiej akcji "Góra Grosza" pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Celem akcji jest zebranie pieniędzy na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie, które realizują prorodzinne programy wychowawcze. Zebraliśmy 153,57 groszy.
W naszej placówce zorganizowana została akcja przez uczniów klasy III TŻ – Łukasza Wójcika oraz Alicję Wilchowską. Po raz kolejny nasza młodzież okazała wielkie zaangażowanie i to, że los dzieci w trudnej sytuacji nie jest Nam obojętny.

Zorganizowana została po raz kolejny akcja sprzedaży kartek świątecznych malowanych przez ludzi ustami i nogami - wydawnictwo „AMUN”, wspierając ich pracę
i starania o finansową niezależność.

Wzięliśmy udział w corocznej akcji charytatywnej Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Szkoło Pomóż i Ty” na rok szkolny 2017/2018 sprzedając cegiełki. Celem akcji była pomoc 17-letniej Oliwii Kielusiak, która pomimo przepukliny oponowo-rdzeniowej i niedowładu kończyn dolnych jest aktywną i wzorową uczennicą pasjami. Zebraliśmy 165,99 groszy.

Na stałe wpisała się również akcja zbierania zakrętek dla Mateusza Niezgody, który musi być poddawany ciągłej rehabilitacji.

Opiekun Katarzyna Jurczyńska


GALERIA ZDJĘĆ:

  • 001
  • 002
  • 003
  • 004

1 1 1 1 1 Głosowanie 0.00 (0 Głosów)

Przeczytaj również:

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Projekt "Najlepszy w zawodzie"

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 25

Wczoraj 72

Tydzień 340

Miesiąc 877

Razem 278035

Gościmy

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
54.164.198.240

Odliczamy

Do końca roku kalendarzowego zostało
1
7
Dni
1
1
Godzin
0
2
Minut
0
8
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.