94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001W dniu 01.03.2018 roku w auli naszej szkoly odbył się jazzowy koncert muzyki improwizowanej.

Progi naszej szkoły przekroczył najlepszy zespół jazzowy w Szczecinku w składzie: pan Andrzej Prokopowicz (nauczyciel Szkoły Muzycznej) oraz pan Andrzej Walczak. Pan Andrzej Prokopowicz grał na trąbce, a pan Andrzej Walczak na keyboardzie. Przygotowane efekty świetlne dodawały klimatu całemu przedstawieniu, zmieniając swoje kolory.
Dla wielu uczniów był to pierwszy raz, kiedy mieli możliwość posłuchania tego rodzaju muzyki na żywo. Było to znakomite przeżycie i zdobycie kolejnego doświadczenia oraz wiedzy o jazzie, dzięki ciekawostkom opowiadanym przez wykonawców. Panowie przykuwali uwagę publiczności dzięki opowiadanym dowcipom, które mieli okazję przeżyć. Na sali co jakiś czas było słychać szczere śmiechy widowni. Wszyscy oglądający koncert przeżywali razem z występującymi różne emocje. Grane piosenki opowiadały ciekawe historie, głównie o miłości oraz przyjaźni. Przed każdym wykonaniem utworu wykonawcy podawali tytuł piosenki, autora oraz krótką historię związaną z tym dziełem. Jednym z przedstawianych utworów była autorska piosenka pana Andrzeja Walczaka, która nie miała jeszcze tytułu. . W koncercie uczestniczyli najlepsi uczniowie i klasy , za wyniki za I semestr, klasy: II Tw, I Tw, I Tż I Tz/Ta.


GALERIA ZDJĘĆ:

  • 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005

1 1 1 1 1 Głosowanie 0.00 (0 Głosów)

Przeczytaj również:

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Projekt "Najlepszy w zawodzie"

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 14

Wczoraj 45

Tydzień 14

Miesiąc 1156

Razem 278314

Gościmy

Odwiedza nas 209 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
35.175.182.106

Odliczamy

Do końca roku kalendarzowego zostało
1
4
Dni
1
5
Godzin
4
4
Minut
4
0
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.