94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001W dniu 15.03.2018r w Samorządowej Agencji Promocji i Kultury w Szczecinku odbyły się powiatowe eliminacje do 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W konkursie tym wystąpiły również nasze uczennice.

Uczniowie szczecineckich szkół sprawdzali się pod bacznym okiem Jury w składzie: przewodnicząca Karina Krzywicka – aktorka Teatru Polskiego w Szczecinie, Ewa Michalska i Danuta Macka – polonistki ze Szczecinka. Po burzliwej dyskusji jury przyznano Laury w kategorii "Poezja śpiewana" Natalii Regulskiej Uczennicy klasy I technikum żywienia i agrobiznesu. W kategorii Turniej Recytatorski wyróżnienie zdobyła Wiktoria Brzozowska z klasy II Technikum Żywienia. Natalia Regulska będzie reprezentowała nasz Powiat w turnieju finałowym w Szczecinie.


GALERIA ZDJĘĆ:

  • 001
  • 002
  • 003

1 1 1 1 1 Głosowanie 0.00 (0 Głosów)

Przeczytaj również:

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Projekt "Najlepszy w zawodzie"

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 25

Wczoraj 72

Tydzień 340

Miesiąc 877

Razem 278035

Gościmy

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
54.164.198.240

Odliczamy

Do końca roku kalendarzowego zostało
1
7
Dni
1
1
Godzin
0
5
Minut
0
0
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.