94 37 310 89

      swiatki@wp.pl


001W dniu 23.03.2018r odbył się w siedzibie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinku Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – etap powiatowy to wydarzenie o wieloletniej tradycji.

Uczestnicy konkursu podzieleni zostali na trzy grupy wiekowe: szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum i w każdej grupie wiekowej spośród licznych uczestników wyłonionych zostanie trzech zawodników przeznaczonych do wyższego etapu. Zadaniem uczestników jak zwykle było wykazanie się obszerną wiedzą odnośnie m.in. przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. W turnieju wzięły oczennice naszej szkoły w raz z opiekunem odnosząc znaczący sukces.
I miejsce - zajęła Karolina Świątek - klasa II LO
II miejsce – zajęła Gabriela Makosz – klasa II LO
III miejsce – zajęła Aleksandra Węcławska - klasa II LO


GALERIA ZDJĘĆ:

  • 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005
  • 006

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Projekt "Najlepszy w zawodzie"

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 25

Wczoraj 72

Tydzień 340

Miesiąc 877

Razem 278035

Gościmy

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
54.164.198.240

Odliczamy

Do końca roku kalendarzowego zostało
1
7
Dni
1
0
Godzin
5
9
Minut
0
3
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.