94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001Dnia 3 września 2018r. w naszej szkole, tradycyjnie jak co roku o tej porze, odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego. Uroczystość tę poprowadzili nauczyciel historii Pan profesor Jacek Bindas oraz polonistka Pani profesor Katarzyna Bohdziewicz.

 


Z powodu tegorocznych obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości, a także z racji 79 rocznicy wybuchu II wojny światowej, prowadzący rozpoczęli od przypomnienia ważnych wydarzeń historycznych i złożenia hołdu żołnierzom września i bohaterom II wojny światowej, dzięki którym My dzisiaj możemy żyć w wolnej Polsce.
Po krótkim historycznym wstępie odbyła się część oficjalna, podczas której pożegnaliśmy przechodzących na emeryturę nauczycieli: nauczyciela języka francuskiego Panią Izabelę Biernacką, nauczyciela wychowania fizycznego Pana Jana Gulczewskiego oraz Pana pedagoga Krzysztofa Łangowskiego. W sposób szczególny podziękowaliśmy Panu Dyrektorowi Januszowi Sienkiewiczowi, który w szkole przepracował 33 lata, w tym 11 na stanowisku dyrektora. Jednocześnie gorąco przywitaliśmy nową Panią Dyrektor Joannę Buzałę, która od wielu lat uczyła w naszej szkole matematyki a od 3 lat obejmowała stanowisko v-ce dyrektor. Poznaliśmy również nową v-ce dyrektor Panią Izabelę Romaniuk oraz wychowawców klas I:
• Kl. I LO – Pani Jolanta Leśniewska
• KL. I TŻ- Pani Marzena Ilukowicz
• KL.I TW- Pani Iwona Dudaczyk Mareczek
• KL. I TOŚ/TA- Pani Józefina Szubert Zawada


Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy zatem od licznych nowości i wielu zmian. Niezmiennie jednak, jak co roku, odbyło się ślubowanie klas pierwszych, którzy uroczyście deklarowali:
- Aktywnie i odpowiedzialnie uczestniczyć w zajęciach dydaktycznych i w życiu szkoły
- Rozwijać swoje możliwości intelektualne i zdobywać jak najlepsze wyniki w nauce
- Dbać o pozytywny wizerunek szkoły i godnie ją reprezentować
- Przestrzegać zasad i norm zachowania godnego ucznia naszej szkoły.
Z wielką radością przywitaliśmy pierwszoklasistów i przyjęliśmy w poczet uczniów naszej szkoły i do grona naszych kolegów.

Życzymy wszystkim udanego i owocnego całego roku szkolnego 2018/2019!!!!
Samorząd Szkolny


GALERIA ZDJĘĆ:


1 1 1 1 1 Głosowanie 0.00 (0 Głosów)

Przeczytaj również:

prezentacje

prezentacje

W naszej szkole

3 6 7 5 2 8 4 1

Nasz Facebook

Ebook dla Ciebie

  • Autor:
  • Cena:
  • Typ: Książka

Książka chwilowo niedostępna.

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Jak się uczyć, żeby się nauczyć?

online education treePoznaj skuteczne techniki zapamiętywania

Nauka mało kogo napawa radością. W głowie od razu powstaje obraz samego siebie, umęczonego wielogodzinnym wkuwaniem materiału. Stop! Nauka wcale nie polega na wkuwaniu. Istnieją łatwe i skuteczne metody zapamiętywania. Dzięki nim szybciej pojmiesz, a potem przywołasz przyswojoną wiedzę, a co najważniejsze, zostanie ona w Twej głowie na dłużej.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 72

Wczoraj 79

Tydzień 233

Miesiąc 742

Razem 397186

Kalendarz wydarzeń

Sierpień 2016
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Gościmy

Odwiedza nas 176 gości oraz 0 użytkowników.

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
1
4
3
Dni
0
1
Godzin
1
7
Minut
4
7
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
44.200.171.74

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.