94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

dsc 0598 [1024x768]W dniu 1 września 2021 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Ze względu na zagrożenie COVID-19 inauguracja została podzielona na dwa etapy. O godz. 9.00 miało miejsce rozpoczęcie dla klas I i II.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

1 września 2021 r.

 

klasy I i II   godz. 900

 

klasy III i IV   godz. 1100

 

Każda osoba jest zobowiązana do zachowania wszelkich środków ostrożności:

- bezwzględnie przy wejściu/wyjściu do/ze szkoły należy zdezynfekować ręce  płynem do  dezynfekcji

- w przestrzeni wspólnej szkoły obowiązuje maseczka

 

zsRok szkolny rozpocznie się 1 września w środę.
Pierwsze wolne dni będą związane z dniem Wszystkich Świętych, który wypada w poniedziałek (1 listopada). Oznacza to długi weekend.

 

Czytaj więcej...

prezentacje

prezentacje

Uważaj

cvirus

W naszej szkole

3 6 7 8 4 1 5 2

Nasz Facebook

Ebook dla Ciebie

  • Autor:
  • Cena:
  • Typ: Książka

Książka chwilowo niedostępna.

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Sposób na nudę. Czytnik i ebook, czyli najlepsi partnerzy na cały rok

young girl readingWyobraź sobie, że jesteś akurat na wakacjach we Włoszech, a jakiś nieszczególnie szarmancki dżentelmen – lub -ka – postanawia Cię uziemić na rok w swoim domu. I nieważne, że to nie byle jaka chałupa, a dwukondygnacyjna hacjenda z widokiem na Morze Śródziemne – prędzej czy później zaczniesz się nudzić. Jeżeli jakimś nieszczęśliwym trafem bylibyście w podobnie ekstremalnej sytuacji, albo po prostu szukacie sposobu na konstruktywne spędzanie czasu, to sprawdźcie nasz poradnik, co i jak czytać.

Więcej…

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 24

Wczoraj 78

Tydzień 416

Miesiąc 1976

Razem 369774

Gościmy

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
3.215.177.171

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
1
0
5
Dni
1
6
Godzin
1
2
Minut
2
7
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.