94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

Uczniowie klasy IV TOŚ 13 września 2022 r. wzięli udział w Akcji "Sprzątanie świata".

 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

 


Teren objęty sprzątaniem obejmował przystań przy CEEiRJ i teren przy CK Zamek do rzeki Niezdobnej. Podczas sprzątania najwięcej znaleźliśmy butelek i puszek po napojach "wyskokowych" ale było też znalezisko w postaci stołu i krzesła wyrzuconego z pomostu przy Zamku. Jak widać po efektach akcji, a zbieraliśmy śmieci przez około 1,5 h i na bardzo ograniczonym terenie, dalej jako społeczeństwo mamy problem z tym, że mając bardzo blisko śmietnik wolimy puste opakowanie wyrzucić do jeziora. Ponadto usuwanie odpadów ze środowiska jest jednym z elementów dbania o prawidłowe funkcjonowanie ekosystemów.


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

 

prezentacje

prezentacje

W naszej szkole

3 8 6 5 1 2 7 4

Nasz Facebook

Ebook dla Ciebie

  • Autor:
  • Cena:
  • Typ: Książka

Książka chwilowo niedostępna.

Polecamy

Tablice informatyczne. SQL. Wydanie III
  • Autor: Marcin Szeliga
  • Cena: 17.00 zł
  • Typ: Książka

Książka chwilowo niedostępna.

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Jak się uczyć, żeby się nauczyć?

online education treePoznaj skuteczne techniki zapamiętywania

Nauka mało kogo napawa radością. W głowie od razu powstaje obraz samego siebie, umęczonego wielogodzinnym wkuwaniem materiału. Stop! Nauka wcale nie polega na wkuwaniu. Istnieją łatwe i skuteczne metody zapamiętywania. Dzięki nim szybciej pojmiesz, a potem przywołasz przyswojoną wiedzę, a co najważniejsze, zostanie ona w Twej głowie na dłużej.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Time passed:
9
0
Dni
1
7
Godzin
4
3
Minut
0
2
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
34.238.189.240

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.