94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

Już po raz dziewiąty w naszej szkole zagościł pan Mirosław Gliniecki – dyrektor Teatru Stop, który z uczniami klas II przeprowadził warsztaty teatralno – dramowe, czego efektem był spektakl pt. "Krótkie psoty".

 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (4 Głosów)

 


Premierowy pokaz teatru, który sam nazwał się Cichociemni, odbył się 30 września w auli szkoły. Doskonale znany naszej młodzieży i uwielbiany przez nią pan Mirek Gliniecki jak zwykle wydobył z naszych uczniów ogromne pokłady energii i wiary we własne możliwości. Po raz kolejny dziękujemy panu Mirkowi, który tradycyjnie zagwarantował nam teatralną ucztę . Wdzięczni jesteśmy również nauczycielom naszej szkoły, którzy dbają o to, aby te spotkania młodych ludzi ze sztuką odbywały się stale i cyklicznie, czyli pani pedagog Agnieszce Jaćkowskiej oraz pani profesor Katarzynie Bohdziewicz. Przedsięwzięcie odbyło się w ramach projektu ,,Akademia Sztuki” Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii OT w Szczecinku ze środków finansowych Burmistrza Miasta Szczecinka.


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (4 Głosów)

Przeczytaj również:

 

prezentacje

prezentacje

W naszej szkole

3 8 1 2 5 4 6 7

Nasz Facebook

Ebook dla Ciebie

  • Autor:
  • Cena:
  • Typ: Książka

Książka chwilowo niedostępna.

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Perspektywy 2022

book library

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Time passed:
1
1
0
Dni
0
1
Godzin
4
0
Minut
2
3
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
3.238.174.191

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.