94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

Od dwóch lat uczniowie naszej szkoły wyjeżdżają na warsztaty językowe Euroweek. W dniach od 14 do 18 października uczniowie klas I, II, III oraz IV wyjechali do Kotliny Kłodzkiej do ośrodka w Międzygórzu.

 

1 1 1 1 1 Głosowanie 0.00 (0 Głosów)

 


Wszyscy uczestnicy wyjazdu mieli okazję doskonalić swoje umiejętności językowe biorąc udział w ciekawych zajęciach, które prowadzone były w języku angielskim przez wolontariuszy z różnych krajów. Na początku poznaliśmy sympatycznego Nica z Paru z Gruzji, Baby z Indonezji oraz Renato z Włoch. Każdy z wolontariuszy prezentował swój kraj, jego tradycje, kulturę, zwyczaje oraz tańce. Uczniowie pracowali w grupach, jak również mogli indywidualnie zaprezentować swoje talenty nie tylko językowe. Prezentowali skecze lub fragmenty popularnych programów telewizyjnych, takich jak “Mam talent” czy “Master Chef”. W trakcie warsztatów był czas na pracę, praktyczne ćwiczenie języka angielskiego, zabawę, tańce oraz zajęcia integrujące. Nasi uczniowie spisali się na medal, byli aktywni, zaangażowani i entuzjazmem uczestniczyli w zajęciach. Ostatnim punktem programu było wręczenie certyfikatów.
Euroweek był dla wszystkich okazją do przełamania bariery językowej, poznania nowych ludzi, nawiązania nowych przyjaźni, rozwijania kreatywności i umiejętności współpracy oraz odkrywania talentów. Z całą pewnością doświadczenia zdobyte w czasie Euroweeku przyniosą trwałe efekty i pozostawią niezapomniane wrażenia.

Wrażenia uczestników:

Bardzo podobał mi się sam pomysł na wycieczke z warsztatami w języku angielskim, ponieważ poza dobrą zabawą mogliśmy także rozwijać swój język angielski. Rówieśnicy byli bardzo pozytywni i pomocni, a wolontariusze rozumieli nasze przejęzyczenia i chcieli nas dużo nauczyć na lekcjach które były bardzo różne, od ciężkich i ważnych tematów teraźniejszego świata az po zabawy i imprezy a wszystko to w dobrym towarzystwie i z uśmiechem. -Marcin L.

Projekt Euroweek był bardzo przydatny. Poznaliśmy wielu ludzi z Polski i
wolontariuszy z innych krajów.
Byli bardzo charyzmatyczni, co pozwoliło nam zawrzeć nowe przyjaźnie.
Również podszkoliłem swój angielski przez kontakt z obcokrajowcami,
co pomoże mi w przyszłości. Wyjazd mi się bardzo podobał,
był dobrze zorganizowany i dał wiele nowych doświadczeń. Roksana I.

Euroweek był cudowną przygodną. Jako uczestniczka mogłam poznać kultury różnych egzotycznych krajów, np. Filipin czy Indonezji. Totalny obłęd! Piękne widoki oraz bardzo sympatyczni opiekunowie z dużym poczuciem humory. Uświadomiłam sobie, że nauka języka może być przyjemna, gdy tylko doda się do niej ciekawe zabawy i gry. Marta K.

Udział w Euroweeku był dla mnie naprawdę niesamowitym przeżyciem, które pozostanie w mojej pamięci na długo. Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tego typu projekcie. Jestem szczęśliwa, że mogłam poznać wielu wspaniałych ludzi podczas trwania wyjazdu, a przede wszystkim osoby pochodzące z innych krajów, kontynentów. To doświadczenie pozwoliło mi poznać bliżej inne kultury i narodowości. Myślę, że również moje umiejętności językowe zwiększyły się w jakimś stopniu, dzięki temu, że wszystkie punkty w programie były prowadzone w języku angielskim. To także sprawiło, że stałam się bardziej otwarta w kontaktach z innymi ludźmi. Podsumowując, ten wyjazd był dla mnie wspaniałym doświadczeniem, a także świetną zabawą.
Maciek K.

 

Udział młodzieży w programie "Euroweek" możliwy był dzięki nauczycielce języka angielskiego ze Zespołu Szkół Nr 6: pani Agnieszce Lisaj-Sztukiel oraz pani Magdzie Szymikowskiej.


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

1 1 1 1 1 Głosowanie 0.00 (0 Głosów)

Przeczytaj również:

 

prezentacje

prezentacje

W naszej szkole

1 7 5 2 8 4 3 6

Nasz Facebook

Ebook dla Ciebie

  • Autor:
  • Cena:
  • Typ: Książka

Książka chwilowo niedostępna.

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Jak poprawić koncentrację?

portrait pensive young girlOto kilka sposobów na efektywną naukę

Czy wiesz, że ponad 70% ludzi ma problem ze skupieniem swojej uwagi na jednej rzeczy na dłużej niż chwilę? Dzieje się tak, ponieważ otacza nas wiele rozpraszaczy, które skutecznie ją odciągają. Jest jednak dobra wiadomość – koncentracja to umiejętność, a więc jak każda umiejętność da się ćwiczyć, przez co możesz ją skutecznie poprawić. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak to zrobić.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
2
Dni
1
9
Godzin
1
7
Minut
5
2
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
3.238.180.174

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.