94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

14 grudnia w naszej szkole odbyła się 4 edycja konkursu "Pierniki i inne świąteczne tradycje bożonarodzeniowe". Do konkursu zostały zaproszone szkoły podstawowe naszego powiatu.

 

4.75 1 1 1 1 1 Głosowanie 4.75 (4 Głosów)

 


Uczniowie zmagali się z czterema konkurencjami:

1. Dekorowanie pierników
2. Rozpoznawanie przypraw
3. Test z wiedzy bożonarodzeniowej
4. Przygotowanie świątecznych stroików.

Wykonane zadania oceniane były przez jury: Katarzynę Bohdziewicz, Agnieszkę Jaćkowską, Jacka Bindasa, który wcielił się również w rolę konferansjera oraz gościa specjalnego Sylwię Lamczyk Sobolewską- pomysłodawczynię konkursu.

Podczas całego konkursu panowała wspaniała, wesoła, świąteczna atmosfera. Goście z gospodarzami wspólnie śpiewali tradycyjne polskie kolędy oraz swiateczne piosenki. Wszyscy uczestnicy wykazali się niebywałą pomysłowością i kreatywnością, która została doceniona. Wyniki były następujące:

I miejsce- Szkoła Podstawowa Nr 4
II miejsce- Szkoła Podstawowa Nr 7
III miejsce- Szkoła Podstawowa Nr 5


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

4.75 1 1 1 1 1 Głosowanie 4.75 (4 Głosów)

Przeczytaj również:

 

prezentacje

prezentacje

W naszej szkole

5 4 7 1 6 3 8 2

Nasz Facebook

Ebook dla Ciebie

  • Autor:
  • Cena:
  • Typ: Książka

Książka chwilowo niedostępna.

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Samodzielne nadrabianie materiału w domu. Jak się do tego zabrać?

self learningGdyby odpowiedź na pytanie zawarte w tytule artykułu była prosta, pewnie na świecie mielibyśmy samych geniuszy. Szukanie złotego środka nie jest jednak drogą na skróty. Poniżej zebrałam wskazówki dotyczące metod, które mogą w tym pomóc. Oto krótkie kompendium informacji dotyczących nauki w domu. Dowiesz się z niego od czego należy zacząć nadrabianie zaległości i jak radzić sobie z ewentualnymi problemami.

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 7

Wczoraj 90

Tydzień 416

Miesiąc 2503

Razem 434359

Gościmy

Odwiedza nas 219 gości oraz 0 użytkowników.

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
1
0
0
Dni
1
8
Godzin
5
1
Minut
4
8
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
3.239.59.31

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.