94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001W dniu 16.11.2017r obchodziliśmy  Światowy Dzień Rzucania Palenia Papierosów. Cele jest zachęcanie ludzi do rzucenia palenia.

Tym wezwaniem wezwano zachęcając ponad milion palaczy  do odstawienia papierosów na jeden dzień.  Tym wezwanie pragniemy zwrócić uwagę  na ten problem oraz zachęcić doprowadzenia zdrowego trybu życia . Ponad 9 milionów  Polaków pali papierosy codziennie, w tym 3.5 miliona kobiet  co jest w 90 % przyczyna zachorowań na raka płuc. Pali też bardzo dużo papierosów młodzież co jest niepokojące  Uczniowie mogli zapoznać z problemem , zabrać broszury o szkodliwości  palenia oraz gdzie szukać porady jak poradzić sobie z problemem palenia. Wystawę przygotowała sekcja profilaktyczna samorządu wraz opiekunem  Małgorzata Bielicka.


GALERIA ZDJĘĆ:

  • 001
  • 002

1 1 1 1 1 Głosowanie 0.00 (0 Głosów)

Przeczytaj również:

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Projekt "Najlepszy w zawodzie"

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 22

Wczoraj 88

Tydzień 110

Miesiąc 647

Razem 277805

Gościmy

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
35.175.182.106

Odliczamy

Do końca roku kalendarzowego zostało
2
0
Dni
1
4
Godzin
1
3
Minut
0
2
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.