94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

60lecieZjazd z okazji 60 lecia Szkoły

23 wrzesień 2006 r.

 

 

 

 

PROGRAM ZJAZDU

Godz. 11.00-14.00
Uroczystości oficjalne jubileuszowe

Godz. 14.00-18.00
Zwiedzanie wystawy dorobku 60-lecia szkoły. Projekcja filmu z lat 1966-2006, spotkanie w grupach z wychowawcami.

Godz. 18.00-6.00
Bal zjazdowy z konsumpcją, czynny będzie punkt sprzedaży gastronomicznej.

 

LISTA UCZESTNIKÓW ZJAZDU ABSOLWENTÓW "ROLNICZAKA"
WEDŁUG ROKU UKOŃCZENIA

stan na dzień 22 września 2006 - zarejestrowano 536 osób

  • ***

    • Breszke Teresa
    • Dąbrowska Helena
    • Dudek Agnieszka
    • Garkowski Bogdan
    • Gośka Małgorzata
    • Kocik Irena
    • Kocik Leszek
    • Skowronek Irena
    • Szymańska Joanna z d. Kozłowska
    • Szynkaruk Irena
    • Wierzbowska Halina
    • Zadrożniak Andrzej
    • Zyk Mariola

  • 1951

    • Rymaszewski Jan

  • 1952

    • Macisowicz Władysław

  • 1953

    • Kazimierczak Sylwester

  • 1955

    • Kosmala Jerzy

  • 1956

    • Tosik Henryk

  • 1957

    • Łukaszewicz Jan
    • Mickiewicz Adam

  • 1958

    • Dacewicz Zdzisław

  • 1959

    • Kicińska - Rosiak Maria + os. towarzysząca
    • Miłaszewski Jan

  • 1960

    • Kulesza Józef
    • Salamonowicz Edward
    • Weremczuk Antoni

  • 1962

    • Świokła Antoni + os. Towarzysząca

  • 1964

    • Kowalewski Zenon

  • 1965

    • Kowalewski Czesław

  • 1966

    • Czub Jerzy
    • Grabusiński Stanisław
    • Grad Kazimierz

  • 1967

    • Kapica Zdzisław
    • Jaćkowska Irena z.d. Hancewicz
    • Jankowski Tadeusz
    • Tomczak Jerzy
    • Wons Zdzisław
    • Wściubiak Helena

  • 1968

    • Batko Zbigniew
    • Bordko Kazimierz
    • Dobrowolska Jolanta z d. Łunkiewicz
    • Kuna Genowefa z d. Domaracka
    • Skorupa Janusz
    • Urbanek Krystyna z d. Pawelska
    • Woropaj Irena z d. Jóźwiak

  • 1969

    • Ćwiek Andrzej
    • Furlepa Tadeusz
    • Grzenkowicz Leszek
    • Kulas Teresa
    • Kurzydłowski Henryk
    • Kwaśniewska Danuta
    • Lewkowicz Lech
    • Lisaj Maria z d. Chmielnicka
    • Machela Halina
    • Musiałowska Henryka
    • Nassan Marian
    • Ruszlewicz Alina z d.Piątkowska
    • Skibowski Mieczysław
    • Sobczyk Katarzyna z d. Kirylejza
    • Tokarska Barbara
    • Wawrzys Jerzy
    • Victorini Irena z d. Pawelska

  • 1970

    • Capar Kazimierz + os. towarzysząca
    • Fronczek Bożena
    • Frydrych Tadeusz
    • Furlepa Jadwiga
    • Groth Zofia z d. Wielgosz
    • Huszczonek Wiesława z d. Piątkowska
    • Klepuszewski Konstanty
    • Kmiecik Mieczysław
    • Kowalczuk Kazimiera
    • Nowakowski Jerzy
    • Pastuszek Władysław
    • Pawłowska Lucyna z d. Miakisz
    • Podhajski Waldemar
    • Rogoża Zygmunt
    • Rymaszewski Romuald
    • Skorupa Tadeusz
    • Sławiński Tadeusz

  • 1971

    • Fic Józef
    • Nowakowska Alina z d. Kolera
    • Okarma Jan
    • Pawłowska Genowefa z d. Popis
    • Pawłowski Andrzej
    • Szrajda Halina z d. Sielatycka
    • Wojta Jadwiga z d. Jańczak
    • Zieliński Jan

  • 1972

    • Adaszewski Zygmunt
    • Gołubiński Czesław
    • Grzebieniak Krystyna z d. Kołodziej
    • Kruczyński Stanisław
    • Krupka Ireneusz
    • Prądzyński Jerzy
    • Salamon Tadeusz
    • Wojciechowska - Lipka Elżbieta
    • Wojdan Jadwiga z d. Metto
    • Zamuszko Adam

  • 1973

    • Bulczak Bożena z d. Dubiecka
    • Guzal Irena
    • Izdebska Barbara z d. Pawelska
    • Kurenda Ryszard
    • Łysakowski Tadeusz
    • Ostrowska Janina
    • Owczarek Zofia zd. Wajland
    • Ryszkiewicz Zbigniew

  • 1974

    • Chojecka Bogusława z d. Pyk
    • Gasińska Danuta
    • Gołębiewska Irena
    • Kulas Karol
    • Kuliński Jerzy
    • Lewandowska Barbara
    • Małecki Henryk
    • Pałaszyńska zd. Hałupka Elżbieta
    • Pączek Cezary
    • Sławiński Witold
    • Sokólski Adam
    • Stęplewski Ryszard
    • Tołścik Ryszard
    • Winnicka Bogusława
    • Wojtkiewicz Andrzej
    • Wrzecionowski Henryk

  • 1975

    • Bartczak Grażyna z d. Łupicka
    • Czarnecka Janina z d. Kokoszka
    • Hawran Halina z d. Sowa
    • Herbetko Bogdan
    • Jagoszewska Teresa z d. Sitkiewicz
    • Jagoszewski Andrzej
    • Kęsicka Danuta
    • Kibała Ewangelina zd. Cieślak
    • Kowalczyk Barbara z d. Bartniak
    • Leszkiewicz Roman
    • Lipińska Danuta z d. Kiarszys
    • Mikosza Elżbieta z d. Pawelska
    • Orłowska Barbara
    • Piotrowski Bolesław
    • Płuciennik Elżbieta z d. Wielgosz
    • Przeworski Leszek
    • Samek Elżbieta z d. Procelewska
    • Soroko Aldona z d. Osmałek
    • Wakulik Halina z d. Paprota
    • Wieczorek Barbara
    • Wieczorek Zenon
    • Wiśniewska Barbara z d. Lipińska
    • Wojtasik Lech
    • Wrzeszcz Stanisław

  • 1976

    • Balewski Lech
    • Benecka - Ćwiertka Regina
    • Bławat Izydor
    • Burak Mirosław
    • Cackowska Maria z d. Zub
    • Cichocka Aleksandra z d. Bilińska
    • Cybowska Elżbieta
    • Czarnomska Jadwiga z d. Zając
    • Czarnowska Irena z d. Misztal
    • Czarnowski Ryszard
    • Czernicka Ewa z d. Iskra
    • Dąbrowska Barbara z d. Biront + os. towarzysząca
    • Dec Jerzy
    • Dyszak Jerzy
    • Figlewski Marek
    • Florkowski Andrzej
    • Haraj Andrzej
    • Jaszewski Józef
    • Kędzierska Regina z d. Szol
    • Kryszke Halina z d. Jakubowska
    • Krywionek Anna
    • Kulicki Aleksander
    • Leszkiewicz Barbara z d. Budziszewska
    • Łopata Elżbieta z d. Filipiak
    • Małecka Jadwiga
    • Nowik Elżbieta z d. Skotnicka
    • Piecewicz Zenon
    • Skoczylas Janusz
    • Sochacka Barbara z d. Tunkiewicz
    • Sturma Elżbieta z d. Gajewska
    • Szabelska Czesława
    • Świderski Mirosław
    • Todys Zygmunt
    • Tomaszkiewicz Maria z d. Wołek
    • Trocka Danuta
    • Trzebiatowska Janina z d. Czereśnia
    • Wańczuk Bogumił
    • Widera Jolanta z d. Garczyńska
    • Wojtysiak Maria z d. Budzik + os. towarzysząca
    • Wychowaniec Marek

  • 1977

    • Bąk Honorata z d. Marzyńska
    • Blachowski Zbigniew
    • Chrzanowski Andrzej
    • Demczuk Grażyna z d. Piskorska + os. towarzysząca
    • Dmochowski Wiesław
    • Droszcz Tadeusz
    • Helmin Hilary + os. towarzysząca
    • Karska Grażyna z d. Daczkowska + os. towarzysząca
    • Kloda Janina z d. Buca
    • Kowalska Małgorzata z d. Derwisz
    • Kurlus Andrzej
    • Lewandowska Mariola z d. Szynwelska
    • Niemaszyk Danuta z d. Stańczyk
    • Oszkiel Grażyna z d. Sasin
    • Pabian Maria z d. Rieger
    • Smoliński Zbigniew
    • Szmagliński Kazimierz
    • Szulkowska Leokadia
    • Tarasewicz Franciszek
    • Tarasewicz Jan
    • Todryk Krzysztof
    • Wiśniewski Jerzy
    • Wojciechowski Stanisław
    • Wójcik Mieczysław
    • Zaborska Sabina z d. Pichlak
    • Zitans Andrzej
    • Zitans Grażyna z d. Makowska

  • 1978

    • Królik Alina z d. Brudzyńska
    • Prymicz Elżbieta
    • Szupke Elżbieta z d. Sojka
    • Wolfram Leszek
    • Wróbel Urszula

  • 1979

    • Chachler Elżbieta z d. Kołomańska
    • Cywiński Ryszard
    • Krawiecki Leszek
    • Maksymiuk Stanisława z d.Wasiak
    • Maksymiuk Stefan
    • Sielatycka Grażyna
    • Smyk Sabina z d. Tylman
    • Stachura Jolanta z d. Morawska
    • Wegielek Ewa z d. Spik
    • Zguczyński Leszek

  • I1980

    • Bejda Bogumił
    • Dolak - Olczyk Zofia z d. Kokolska
    • Górna Teresa
    • Karpowicz Tadeusz
    • Kowalczyk Ewa z d. Jurewicz + os. towarzysząca
    • Lenkiewicz Jadwiga
    • Lewandowski Gwidon
    • Michalak Alina + os. towarzysząca
    • Michalski Krzysztof
    • Michałek Krzysztof
    • Nowosad Iwona
    • Pasieka Roman
    • Popowicz Mirosław
    • Prokop Grażyna z d. Kozłowska
    • Straszkiewicz Krzysztof + os. towarzysząca
    • Strużyńska Elżbieta z d. Szpura
    • Szelągowska Jolanta
    • Szołno Iwona z d. Ułanowska
    • Sztechmiler Edmund
    • Wojnicz Leszek
    • Zielińska Urszula z d. Galerczyk

  • 1981

    • Czarnowski Zygmunt
    • Dobysz Teresa z d. Papko
    • Dziewiątkowska Jadwiga z d. Klapińska
    • Kania Józef
    • Kobiela Jolanta z d. Podgórska
    • Korotki Mariusz
    • Kotłowski Grzegorz
    • Kuta Helena z d. Popiel
    • Ladorucka Jolanta
    • Malinowska Teresa
    • Modzelewska Ewa
    • Pacałaty Halina
    • Piazdecka Bogusława z d. Apanowicz
    • Piekarzewicz Anna z d. Domońska
    • Polkowski Dariusz
    • Rieger Krystyna z d. Wołymec
    • Staciwa z d. Kuciaba
    • Stępień Jolanta z d. Janiak
    • Syczewska Elżbieta z d. Majewska
    • Świerczyńska Aleksandra
    • Walczak Marek
    • Więcek Elżbieta z d. Chabowska
    • Witko Stanisław
    • Wolfram Elżbieta z d. Molęda
    • Wyrzykowska Barbara z d. Szymczak
    • Zając Krzysztof

  • 1982

    • Antczak - Grygiel Grażyna
    • Banach Zbigniew
    • Bednarski Mirosław
    • Dolatowska ............
    • Dorabiała Sabina z d. Szkudłapska
    • Dragunowicz Janina
    • Gleń Andrzej
    • Grusza Andrzej
    • Jaworska Lila z d. Szewczyk
    • Jerzyk Małgorzata
    • Kirdzik Grzegorz
    • Kot Krzysztof + os. towarzysząca
    • Kowalczyk Krystyna
    • Kozakiewicz Waldemar
    • Kozłowska Anna z d. Bazylczyk
    • Kozłowska Danuta z d. Ławrowska
    • Król Elżbieta z d. Kurincic
    • Kuriat Krystyna
    • Kwiatkowska Elżbieta z d. Nowicka
    • Liszka Waldemar
    • Moroza Bożena z d. Klimaszewska
    • Niewczas Marek
    • Pastuszek Bożena z d. Klimkiewicz
    • Radomski Hieronim
    • Sadowski Jarosław + os. towarzysząca
    • Schmidt Zofia z d. Gołacka
    • Sempioło Ewa
    • Sokół Józef
    • Sokół Marzena z d. Kowalczyk
    • Stalko Teresa
    • Strzec Andrzej
    • Suchanowski Waldemar
    • Szadkowska Ewa z d. Zając
    • Szlaz Jolanta z d. Sebastianowicz
    • Świerczyński Józef
    • Topolińska Danuta z d. Wojtas
    • Trejnis Edward
    • Turlińska Renata
    • Uchrońska - Dienst Jolanta z d. Jarosz
    • Wiśniewska Małgorzata z d. Musiał
    • Zawistowska Mariola z d. Ryczel

  • 1983

    • Arciuszkiewicz Michał
    • Balcer Zdzisława z d. Karasińska
    • Czeszczewicz Jolanta z d. Ber
    • Daas Markus
    • Dudek Halina + os. towarzysząca
    • Jabłonowski Jerzy
    • Jakimiec Władysława
    • Kasprzycki Dariusz
    • Koszałka Grażyna
    • Kubalka Karolina z d. Radziwonowicz + os. towarzysząca
    • Macka Agnieszka z d. Ugorek
    • Redzimska Maria z d. Drabiuk
    • Sadowska Anna z d. Olek
    • Słowiński Tadeusz
    • Suchanowska Barbara z d. Teo
    • Tuziak Mirosława
    • Wnukowski Krzysztof
    • Wojnicz Iwona z d. Zalewska
    • Żelazowska Augustyna z d. Domagała

  • 1984

    • Dawidzik Janina
    • Jarczak Krzysztof
    • Kosiński Bogdan
    • Sikorzyńska Irena
    • Wołyński Jarosław
    • Zdanowicz Andrzej + os. towarzysząca

  • 1985

    • Choma Anna z d. Kubala
    • Kosiłowicz Józefa z d. Michoń
    • Liszka Dorota z d. Kalisz
    • Marciniak Lucyna
    • Minda Irena z d. Ryczkowska
    • Pańczyk Dorota z d. Andrzejewska
    • Pańczyk Sławomir
    • Schmidt Adam
    • Teodorowicz Ewa

  • 1986

    • Korzeniecka Maria + os. towarzysząca
    • Kowalik Jan
    • Noga Krzysztof
    • Pabian Małgorzata z d. Lubińska
    • Przyborek Dariusz
    • Schmidt Danuta
    • Śliwicki Mariusz

  • 1987

    • Hagenstein Jadwiga z d. Adaśko
    • Jasionas Ryszard
    • Kania Małgorzata
    • Orchowska Małgorzata z d. Maciejewska + os. towarzysząca
    • Przybylska Aldona z d. Iwańska
    • Rusielik Eliza
    • Sadowski Jacek, Andrzej
    • Stępień Jolanta z d. Palichleb
    • Wasiak Dorota z d. Pieprzak
    • Włodarek Violetta
    • Zuchora Elzbieta
    • Żerko Robert

  • 1988

    • Balcerzyk Mariola
    • Bartusch Dobrosława
    • Gerula Krzysztof
    • Kowalska Iwona z d. Żerko
    • Kwiatkowska Jadwiga z d. Sudnikowicz
    • Kwiatkowski Zbigniew
    • Lopko Wioleta z d. Grygorowicz
    • Nowak Janusz
    • Wojciechowska Joanna
    • Wojciechowski Radosław
    • Zakurzewska Anna z d. Prondzyńska
    • Zdaniukiewicz Andrzej
    • Zieliński Adam
    • Żurkowska Jadwiga z d. Suchocka

  • 1989

    • Błyszczak Mirosław
    • Reut Monika

  • 1990

    • Dorogusz Jarosław
    • Pietnoczka Jacek
    • Serafin Paweł
    • Żerko Zbigniew

  • 1991

    • Glaznet Magdalena z d. Kulas
    • Iwaniczko Franciszek
    • Janczi Łukasz
    • Jędral Iwona z d. Jadwiszczak
    • Moszyńska Katarzyna z d. Olechnowicz
    • Sitkiewicz Anna

  • 1992

    • Dimitruk Mariusz
    • Strojek Edward
    • Tederko Ewa zd. Aleksiejczyk

  • 1993

    • Kasprzyk Adam
    • Niezgoda Robert, Rajmund
    • Olejniczak - Grygiel Anna
    • Przybylski Grzegorz
    • Sadowska Sylwia
    • Tederko Dariusz
    • Zdaniukiewicz Karol

  • 1994

    • Bojar Arkadiusz
    • Bubuen Daniel
    • Karpińska Jolanta
    • Lewicki Jacek
    • Markowska Wioleta
    • Pączek Kamila
    • Pilipionek Mirosław
    • Polanowska Agnieszka zd. Arcisz
    • Potczyłko Monika
    • Przysiecki Marcin
    • Wrońska Marzena z d. Kalisz
    • Zelmanowski Mariusz

  • 1995

    • Bańka Marcin
    • Brzegowy Jarosław
    • Budzisz Ryszard
    • Buzała Tomasz
    • Czerwonko Marcin
    • Kochanowski Robert
    • Kramarz Jarosław
    • Kuleszyńska Joanna
    • Michalski Kazimierz
    • Przybylska Małgorzata z d. Wysocka
    • Przybylski Dariusz
    • Robak Robert
    • Szałwiński Marcin
    • Szałwiński Szczepan
    • Szmurło Paweł
    • Świerczyńska Julita z d. Przybylska
    • Wrzeszcz Tomasz

  • 1996

    • Daas Katarzyna z d. Sikora
    • Dyczko Mirosława z d. Rosińska
    • Graczyk Dorota
    • Karkoszka Anna
    • Niebieszczański Adam
    • Sikorzyńska Agnieszka
    • Szcześniak Joanna z d. Mikulska

  • 1997

    • Adler Anna
    • Cupa Żaneta z d. Peruga
    • Czerwonko Irmina z d. Olejnik
    • Kulas Wioletta
    • Magiera Ewa z d. Wajda
    • Orzechowska Danuta z d. Czekała
    • Ozimek Sebastian
    • Piotrowska Beata z d. Tylec
    • Skrzypczyk Katarzyna
    • Zawół Agnieszka

  • 1998

    • Adamczyk Paweł
    • Adaśko Leszek
    • Banasiewicz Aneta z d. Drzewiecka
    • Bartyczak Sylwia
    • Bogorodź Marcin
    • Gołubiński Przemysław
    • Hajbowicz Wojciech
    • Jonak Dorota
    • Kapsa Marta z d. Nassan
    • Kapsa Szymon
    • Kołoła Norbert
    • Kołomycki Tomasz + os. tow. Kulesza Anna
    • Kucharska Aldona
    • Lach Weronika
    • Mucha Renata z d. Szymańska
    • Ostrowski Rafał
    • Oświęcimski Stanisław
    • Perzyński Arkadiusz
    • Rudzki Tomasz
    • Sakrajda Joanna + os. towarzysząca
    • Uniecik Mieczysław
    • Zdaniukiewicz Andrzej
    • Żydałowicz Marek

  • 1999

    • Adamczyk Iwona
    • Debert Krzysztof
    • Hałuszka Marek
    • Jałocha Rafał
    • Jóźwik Halina z d. Kulikowska
    • Kulikowski Marek
    • Niebieszczańska Daria
    • Padoł Monika
    • Petrowicz Marek
    • Piecewicz Małgorzata
    • Piecewicz Marian
    • Tederko Tomasz
    • Wadowska Katarzyna z d. Wicha
    • Właziński Piotr

  • 2000

    • Bakuła Katarzyna
    • Burzyński Rafał
    • Laskowska Monika
    • Maćkowiak Katarzyna + os. towarzysząca
    • Susiak Tomasz
    • Tederko Grzegorz
    • Zimorodzki Kamil

  • 2001

    • Kuciewicz Katarzyna
    • Ławer Mirosław
    • Mieczaj Emil
    • Mieczaj Joanna z d. Rückemann
    • Sikorzyński Jan
    • Zalewski Paweł

  • 2002

    • Bobyk Joanna
    • Domke Anna
    • Dragunowicz Agnieszka
    • Lipińska Anna
    • Regulski Przemysław

  • 2004

    • Duda Jan
    • Dyguś Jacek
    • Kaczmarczyk Daniel
    • Klimiuk Anna
    • Rudnicki Kamil
    • Rybicki Mariusz
    • Sokół Przemysław
    • Więcek Kamil

  • 2005

    • Deneszewska Hanna
    • Gościło Adam
    • Matusiak Krzysztof + os. towarzysząca
    • Sikorzyński Piotr

 


GALERIE

 

  • GALERIA 01

    • foto0901
    • foto0902
    • foto0903
    • foto0904
    • foto0905
    • foto0906
    • foto0907
    • foto0908
    • foto0909
    • foto0910
    • foto0911
    • foto0912
    • foto0913
    • foto0914
    • foto0915
    • foto0916
    • foto_001
    • foto_003
    • foto_004
    • foto_005
    • foto_006
    • foto_007
    • foto_008
    • foto_009
    • foto_011
    • foto_012
    • foto_014
    • foto_015
    • foto_0601
    • foto_0602
    • foto_0603
    • foto_0604
    • foto_0605
    • foto_0701
    • foto_0702
    • foto_0703
    • foto_0704
    • foto_0705
    • foto_0706
    • foto_0707
    • foto_0708
    • foto_0709
    • foto_0710
    • foto_0711
    • foto_0712

  • GALERIA 02

    • foto0301
    • foto0302
    • foto0303
    • foto0304
    • foto0305
    • foto0306
    • foto0307
    • foto0308
    • foto0309
    • foto0310
    • foto0311
    • foto0312
    • foto0313
    • foto0314
    • foto_001
    • foto_002
    • foto_003
    • foto_004
    • foto_010
    • foto_011
    • foto_013
    • foto_016
    • foto_017
    • foto_020
    • foto_021
    • foto_022
    • foto_025
    • foto_026
    • foto_028
    • foto_030
    • foto_031
    • foto_032
    • foto_033
    • foto_035
    • foto_036
    • foto_037
    • foto_038
    • foto_039
    • foto_040
    • foto_041
    • foto_042
    • foto_043
    • foto_044
    • foto_045
    • foto_046
    • foto_047
    • foto_048
    • foto_049
    • foto_050
    • foto_051
    • foto_052
    • foto_053
    • foto_054
    • foto_055
    • foto_056
    • foto_057
    • foto_058
    • foto_059
    • foto_060
    • foto_061
    • foto_062
    • foto_063
    • foto_065
    • foto_066
    • foto_067
    • foto_068
    • foto_069
    • foto_070
    • foto_071
    • foto_072
    • foto_073
    • foto_074
    • foto_075
    • foto_076
    • foto_077
    • foto_078-1
    • foto_078
    • foto_079
    • foto_080
    • foto_081
    • foto_082
    • foto_083
    • foto_084
    • foto_085
    • foto_086
    • foto_087
    • foto_088
    • foto_089
    • foto_090
    • foto_092

  • GALERIA 03

    • foto_002
    • foto_003
    • foto_004
    • foto_005
    • foto_006
    • foto_007
    • foto_008
    • foto_009
    • foto_010
    • foto_011
    • foto_012
    • foto_013
    • foto_014
    • foto_015
    • foto_016
    • foto_017
    • foto_018
    • foto_020
    • foto_021
    • foto_022
    • foto_023
    • foto_025
    • foto_026
    • foto_028
    • foto_029
    • foto_031
    • foto_032
    • foto_033
    • foto_034
    • foto_035
    • foto_036
    • foto_037
    • foto_038
    • foto_039
    • foto_040
    • foto_041
    • foto_042
    • foto_043
    • foto_045
    • foto_047
    • foto_048
    • foto_049
    • foto_050
    • foto_051
    • foto_052
    • foto_053
    • foto_054
    • foto_055
    • foto_056
    • foto_057
    • foto_058
    • foto_059
    • foto_060
    • foto_061

  • GALERIA 04

    • foto_01
    • foto_02
    • foto_03
    • foto_04
    • foto_05
    • foto_06
    • foto_07
    • foto_08
    • foto_09
    • foto_10
    • foto_11
    • foto_12
    • foto_13
    • foto_14
    • foto_15
    • foto_16
    • foto_17
    • foto_18
    • foto_19
    • foto_20
    • foto_21
    • foto_22
    • foto_23
    • foto_24
    • foto_25
    • foto_26
    • foto_27
    • foto_28
    • foto_29
    • foto_30
    • foto_32
    • foto_33
    • foto_34
    • foto_35
    • foto_36
    • foto_37
    • foto_38
    • foto_39
    • foto_40
    • foto_41
    • foto_42
    • foto_43
    • foto_44
    • foto_45
    • foto_46
    • foto_47
    • foto_48
    • foto_49
    • foto_50
    • foto_51
    • foto_52
    • foto_53
    • foto_54
    • foto_55
    • foto_56
    • foto_57
    • foto_58
    • foto_59
    • foto_60
    • foto_61
    • foto_62
    • foto_63
    • foto_64
    • foto_65
    • foto_66
    • foto_67
    • foto_68
    • foto_69
    • foto_70
    • foto_71
    • foto_72
    • foto_73
    • foto_74
    • foto_75
    • foto_76
    • foto_77
    • foto_78
    • foto_79
    • foto_80
    • foto_81
    • foto_82
    • foto_83
    • foto_84
    • foto_85
    • foto_86
    • foto_87
    • foto_88

  • GALERIA 05

    • foto_001
    • foto_002
    • foto_003
    • foto_004
    • foto_005
    • foto_006
    • foto_007
    • foto_008
    • foto_009
    • foto_010
    • foto_011
    • foto_012
    • foto_013
    • foto_014
    • foto_015
    • foto_016
    • foto_017
    • foto_018
    • foto_019
    • foto_020
    • foto_022
    • foto_023
    • foto_024
    • foto_025
    • foto_026
    • foto_027
    • foto_028
    • foto_029
    • foto_030
    • foto_031
    • foto_032
    • foto_033
    • foto_034
    • foto_035
    • foto_036
    • foto_037
    • foto_038
    • foto_039
    • foto_040
    • foto_041
    • foto_042
    • foto_043
    • foto_044
    • foto_045
    • foto_046
    • foto_047
    • foto_048
    • foto_049
    • foto_050
    • foto_051
    • foto_052
    • foto_053
    • foto_054
    • foto_055

 

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Jak czytać, by zrozumieć i zapamiętać treść?

readsWydawać by się mogło, że czytanie to taka umiejętność, którą jak już się posiądzie, to raz a dobrze. Jednak skoro możemy wytrenować i kontrolować nawet takie naturalne procesy jak oddychanie, to czemu nie moglibyśmy podszkolić się w składaniu literek? Zwłaszcza, że od tego etapu do rozumienia treści jeszcze daleka droga. Poznaj więc kilka technicznych porad, jak czytać, by odkodować tekst, nie tylko na poziomie semiotycznym.

 

Więcej…

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 2

Wczoraj 73

Tydzień 434

Miesiąc 1255

Razem 355965

Gościmy

Odwiedza nas 194 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
3.236.122.9

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
3
0
Dni
2
1
Godzin
5
6
Minut
0
0
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.