94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001Poniżej przedstawiamy przepis na przyrządzenie przepysznego ciasta Ferrero Rocher. Po prostu niebo w gębie!

Składniki:
200 g zmielonych herbatników maślanych
4 łyżki kakao
5 łyżek roztopionego masła
3/4 szklanki posiekanych migdałów
2 szklanki serka śmietankowego
1/2 szklanki śmietany kremówki 30% + 100 ml 6 łyżek cukru
1/2 łyżeczki ekstraktu waniliowego
100 g czekolady mlecznej
50 g czekolady gorzkiej
12 sztuk ferrero rocher

Sposób przygotowania:
1. W miseczce wymieszaj ze sobą zmielone herbatniki, kakao i roztopione masło. Następnie równomiernie rozłóż masę w okrągłej blaszce i wygładź ją z wierzchu. Odstaw blaszkę do lodówki.
2. Za pomocą blendera zmiel migdały, a następnie dodaj do nich serek śmietankowy, 1/2 szklanki śmietany kremówki 30%, cukier i ekstrakt waniliowy. Zmiksuj na jednolitą masę, a następnie przelej ją na spód znajdujący się w blaszce.
3. Roztop w garnuszku 100 ml śmietany 30%, czekoladę mleczną i czekoladę gorzką. Kiedy ostygnie, wylej ją na wierzch ciasta.
4. Wokół obwodu ciasta poukładaj cukierki ferrero rocher i umieść blaszkę w lodówce na minimum 75 minut.
5. Po 75 minutach wyjmij ciasto z lodówki i pokrój je na kawałki. Smacznego!


GALERIA ZDJĘĆ:


1 1 1 1 1 Głosowanie 0.00 (0 Głosów)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Odpowiednie miejsce do pracy i nauki w domu. O co zadbać?

female worker studiesBądźmy szczerzy. Jeśli pracujesz lub uczysz się w domu i aktywność tę przeplatasz z gotowaniem obiadu lub oglądaniem serialu, jest spora szansa, że to nie zadziała. Podobnie zresztą jak w przypadku, gdy układasz się z laptopem w łóżku, a Twoja głowa tęskni za miękką poduszką. Żeby utrzymać właściwy poziom koncentracji i gładko radzić sobie z obowiązkami niedomowymi, warto zadbać o wydzielenie odpowiedniej do tego przestrzeni, a także o kilka innych aspektów, o których też napomknę.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
4
Dni
1
7
Godzin
4
5
Minut
1
9
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
35.172.224.102

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.