94 37 310 89

      sekretariat@zsswiatki.pl

001W dniu 02.11.2017r  w ramach zajęć z przedmiotu „Organizacja prac w ochronie środowiska” w klasie IV technikum ochrony środowiska odbyły się zajęcia praktyczne z udzielania pierwszej przedmedycznej pomocy.

Dzięki uprzejmości Ochotniczej Grupy Ratowniczej TADMED oraz osób pani Natalii Ryś i panu Arturowi Grochowskiemu. Zajęcia były prowadzone z fantomem, którego użyczyła nam Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinku. Dzięki takiej metodzie prowadzenia zajęć młodzież mogła douczyć się, przypomnieć podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy. Chętny do wzięcia udziału w zajęciach nie brakowało. Zajęcia były przeprowadzone w bardzo swobodny sposób i każdy coś zapamiętał i mógł wziąć udział w zajęciach. Opiekę na klasą sprawowała Katarzyna Jurczyńska.


GALERIA ZDJĘĆ:

  • 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005

1 1 1 1 1 Głosowanie 0.00 (0 Głosów)

Przeczytaj również:

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Projekt "Najlepszy w zawodzie"

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 7

Wczoraj 72

Tydzień 7

Miesiąc 1290

Razem 254216

Gościmy

Odwiedza nas 203 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
54.163.210.170

Odliczamy

Do końca roku kalendarzowego zostało
1
3
Dni
2
0
Godzin
3
0
Minut
4
4
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.