94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

srotuj10.06.2008 r. w siedzibie SAPiKu przy ul. Kilińskiego w Szczecinku odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej „SORTUJ RAZEM Z NAMI”. Konkurs ten stanowi część promocji pilotażowego programu zbierania odpadów komunalnych.

 

Czytaj więcej...

fotka 0120.06.2008 r. w Zespole Szkół im. St. Staszica w Świątkach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W tym roku, w związku z trwającymi praktykami wakacyjnymi, w uroczystości wzięły udział jedynie trzy klasy - I TW, II LTD/KŚ, I TOŚ. 

Czytaj więcej...

fotka 0220.06.2008 r. w Zespole Szkół Nr 5 odbyła się powiatowa uroczystość zakończenia roku szkolnego 2007/2008 z udziałem Starosty Szczecineckiego Krzysztofa Lisa, Wicestarosty Marka Kotschy, Burmistrza Miasta Szczecinek Jerzego Hardie – Douglasa, Burmistrza Miasta i Gminy Barwice Zenona Maksalona, Wójta Gminy Grzmiąca Krzysztofa Sysko, przedstawicieli Zarządu Powiatu Szczecineckiego, Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty – wizytator Renaty Kulik, dyrektora Zakładu Budżetowego Szkół i Przedszkoli Joanny Powałki oraz reprezentantów Rad Rodziców, Rad Pedagogicznych, Dyrektorów i uczniów szkół i placówek Powiatu Szczecineckiego.

Czytaj więcej...

fotka 0216-17.06.2008 r. nasi uczniowie z klas technikum żywienia i gospodarstwa domowego, technikum agrobiznesu oraz technikum ogrodnictwa przystąpili do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Czytaj więcej...

tarcza14.06.2008 r. na strzelnicy Ośrodka Sportu i Rekreacji zorganizowano III edycję Pucharu Szkół Gimnazjalnych i Ponadpodstawowych w strzelaniu. 

Więcej:

1fotka 013.06.2008 r. odbyły się siódme już VII Zawody Sprawnościowo-Obronne Komendy Hufca ZHP w Szczecinku. Za organizację tych zawodów była w tym roku odpowiedzialna 69 Drużyna Wędrownicza „Kobra” działająca w Zespole Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku. W zawodach wzięło udział 6 patroli, reprezentujących drużyny harcerskie i szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

 

Więcej:

fotka 0102.06.2008 r. na terenie Centrum Edukacji Ekologicznej w Świątkach Radio Koszalin nadawało audycję poświęconą ochronie środowiska i ekologii. Redaktorzy rozmawiali o działalności ekologicznej w rejonie Szczecinka.

Czytaj więcej...

fotka 0128.05.2008 r. w Zespole Szkół nr 2 w Szczecinku odbył się I Piknik Europejski. Impreza została zorganizowana pod patronatem Starostwa Powiatowego w Szczecinku i przy współpracy nauczycieli języków obcych szkół ponadgimnazjalnych. Celem zorganizowania tego przedsięwzięcia było propagowanie nauki języków obcych.

 

Czytaj więcej...

fotka 004W dniach 20.05-04.06.2008 r. roku gościliśmy w naszej szkole sześciu uczniów malijskich z Afryki Zachodniej wraz z opiekunem panem Diopem Modibo. Malijczycy przyjechali do nas w celu odbycia stażu zawodowego w profilu rolniczym, pragnąc poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności. 

Czytaj więcej...

fotka 02

19 maja 2008 r. odbył się wykład dla uczniów gimnazjum z naszego powiatu. Wykład zatytułowany „Komputerowe czarowanie matematyką” przeprowadził pan dr Bronisław Pabich z Wieliczki, wieloletni nauczyciel Zespołu Szkół Ekonomicznych, wykładowca Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Siedlcach.

Czytaj więcej...

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Samodzielne nadrabianie materiału w domu. Jak się do tego zabrać?

self learningGdyby odpowiedź na pytanie zawarte w tytule artykułu była prosta, pewnie na świecie mielibyśmy samych geniuszy. Szukanie złotego środka nie jest jednak drogą na skróty. Poniżej zebrałam wskazówki dotyczące metod, które mogą w tym pomóc. Oto krótkie kompendium informacji dotyczących nauki w domu. Dowiesz się z niego od czego należy zacząć nadrabianie zaległości i jak radzić sobie z ewentualnymi problemami.

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
2
Dni
1
9
Godzin
3
3
Minut
1
9
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
3.238.180.174

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.