94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

srotuj10.06.2008 r. w siedzibie SAPiKu przy ul. Kilińskiego w Szczecinku odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej „SORTUJ RAZEM Z NAMI”. Konkurs ten stanowi część promocji pilotażowego programu zbierania odpadów komunalnych.

 

Czytaj więcej...

fotka 0120.06.2008 r. w Zespole Szkół im. St. Staszica w Świątkach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W tym roku, w związku z trwającymi praktykami wakacyjnymi, w uroczystości wzięły udział jedynie trzy klasy - I TW, II LTD/KŚ, I TOŚ. 

Czytaj więcej...

fotka 0220.06.2008 r. w Zespole Szkół Nr 5 odbyła się powiatowa uroczystość zakończenia roku szkolnego 2007/2008 z udziałem Starosty Szczecineckiego Krzysztofa Lisa, Wicestarosty Marka Kotschy, Burmistrza Miasta Szczecinek Jerzego Hardie – Douglasa, Burmistrza Miasta i Gminy Barwice Zenona Maksalona, Wójta Gminy Grzmiąca Krzysztofa Sysko, przedstawicieli Zarządu Powiatu Szczecineckiego, Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty – wizytator Renaty Kulik, dyrektora Zakładu Budżetowego Szkół i Przedszkoli Joanny Powałki oraz reprezentantów Rad Rodziców, Rad Pedagogicznych, Dyrektorów i uczniów szkół i placówek Powiatu Szczecineckiego.

Czytaj więcej...

fotka 0216-17.06.2008 r. nasi uczniowie z klas technikum żywienia i gospodarstwa domowego, technikum agrobiznesu oraz technikum ogrodnictwa przystąpili do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Czytaj więcej...

tarcza14.06.2008 r. na strzelnicy Ośrodka Sportu i Rekreacji zorganizowano III edycję Pucharu Szkół Gimnazjalnych i Ponadpodstawowych w strzelaniu. 

Więcej:

1fotka 013.06.2008 r. odbyły się siódme już VII Zawody Sprawnościowo-Obronne Komendy Hufca ZHP w Szczecinku. Za organizację tych zawodów była w tym roku odpowiedzialna 69 Drużyna Wędrownicza „Kobra” działająca w Zespole Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku. W zawodach wzięło udział 6 patroli, reprezentujących drużyny harcerskie i szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

 

Więcej:

fotka 0102.06.2008 r. na terenie Centrum Edukacji Ekologicznej w Świątkach Radio Koszalin nadawało audycję poświęconą ochronie środowiska i ekologii. Redaktorzy rozmawiali o działalności ekologicznej w rejonie Szczecinka.

Czytaj więcej...

fotka 0128.05.2008 r. w Zespole Szkół nr 2 w Szczecinku odbył się I Piknik Europejski. Impreza została zorganizowana pod patronatem Starostwa Powiatowego w Szczecinku i przy współpracy nauczycieli języków obcych szkół ponadgimnazjalnych. Celem zorganizowania tego przedsięwzięcia było propagowanie nauki języków obcych.

 

Czytaj więcej...

fotka 004W dniach 20.05-04.06.2008 r. roku gościliśmy w naszej szkole sześciu uczniów malijskich z Afryki Zachodniej wraz z opiekunem panem Diopem Modibo. Malijczycy przyjechali do nas w celu odbycia stażu zawodowego w profilu rolniczym, pragnąc poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności. 

Czytaj więcej...

fotka 02

19 maja 2008 r. odbył się wykład dla uczniów gimnazjum z naszego powiatu. Wykład zatytułowany „Komputerowe czarowanie matematyką” przeprowadził pan dr Bronisław Pabich z Wieliczki, wieloletni nauczyciel Zespołu Szkół Ekonomicznych, wykładowca Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Siedlcach.

Czytaj więcej...

Zielona energia

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Jak czytać, by zrozumieć i zapamiętać treść?

readsWydawać by się mogło, że czytanie to taka umiejętność, którą jak już się posiądzie, to raz a dobrze. Jednak skoro możemy wytrenować i kontrolować nawet takie naturalne procesy jak oddychanie, to czemu nie moglibyśmy podszkolić się w składaniu literek? Zwłaszcza, że od tego etapu do rozumienia treści jeszcze daleka droga. Poznaj więc kilka technicznych porad, jak czytać, by odkodować tekst, nie tylko na poziomie semiotycznym.

 

Więcej…

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 15

Wczoraj 84

Tydzień 573

Miesiąc 1414

Razem 372459

Gościmy

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
3.236.51.151

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
7
5
Dni
1
5
Godzin
0
7
Minut
5
4
Sekund

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.