94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

W ramach działań profilaktycznych uczniowie klas I uczestniczyli w spotkaniach przeprowadzonych przez Policję dotyczących bezpieczeństwa i odpowiedzialności prawnej nieletnich oraz cyberprzemocy.
 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

 

Podczas spotkania st.asp. Anna Matys z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku przedstawiła zagadnienia związane z odpowiedzialnością nieletnich za popełniane czyny karalne i za zachowania niezgodne z przyjętymi normami społecznymi.
Uczniowie dowiedzieli się o konsekwencjach łamania prawa, sięgania po środki uzależniające oraz stosowania agresji wobec innych. Istotną częścią spotkania była cyberprzemoc. Zostały przedstawione skutki jakie może nieść za sobą niewłaściwe korzystanie z Internetu. Pani Anna Matys zaleciła uczniom dużą rozwagę w zamieszczaniu wszelkich informacji i fotografii na portalach internetowych.
Uczniowie wykazali spore zainteresowanie poruszanymi zagadnieniami, dyskutowali, zadawali prowadzącej pytania. Mamy nadzieję, że uczestnictwo w tego typu zajęciach przyczyni się do wzrostu świadomości i odpowiedzialności uczniów za swoje zachowanie.


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Jak czytać, by zrozumieć i zapamiętać treść?

readsWydawać by się mogło, że czytanie to taka umiejętność, którą jak już się posiądzie, to raz a dobrze. Jednak skoro możemy wytrenować i kontrolować nawet takie naturalne procesy jak oddychanie, to czemu nie moglibyśmy podszkolić się w składaniu literek? Zwłaszcza, że od tego etapu do rozumienia treści jeszcze daleka droga. Poznaj więc kilka technicznych porad, jak czytać, by odkodować tekst, nie tylko na poziomie semiotycznym.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 25

Wczoraj 92

Tydzień 283

Miesiąc 2254

Razem 445205

Gościmy

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Odliczamy

Time passed:
5
9
Dni
1
1
Godzin
4
9
Minut
4
0
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
34.236.134.129

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.