94 37 310 89

      swiatki@wp.pl

001

W poniedziałek 4 września w naszej szkole odbyła się Powiatowa inauguracja roku szkolnego 2023/2024.

 

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

 

W uroczystości uczestniczyli: minister Małgorzata Golińska, wicewojewoda zachodniopomorski Tomasz Wójcik, zachodniopomorski wicekurator oświaty Bogusław Ogorzałek, przedstawiciele organu prowadzącego, wójtowie i burmistrzowie gmin powiatu szczecineckiego, radni, dyrektorzy szkół i instytucji, emerytowani dyrektorzy: Wacław Stępczyński i Janusz Sienkiewicz, nauczyciele, oraz oczywiście uczniowie. Swoje słowa do uczniów oraz nauczycieli skierowali starosta Krzysztof Lis, minister Małgorzata Golińska, wicewojewoda Tomasz Wójcik oraz wicekurator Bogusław Ogorzałek. Podczas uroczystości starosta Krzysztof Lis i wicestarosta Robert Fabisiak wręczyli akty nadania i kwiaty nauczycielom, którzy uzyskali awans zawodowy. Szczególne gratulacje składamy naszym nauczycielom- pani Urszuli Kocielskiej- nauczycielowi dyplomowanemu oraz panu Radosławowi Wąsowi – nauczycielowi mianowanemu. Po części oficjalnej zaproszeni goście wysłuchali montażu słowno-muzycznego w wykonaniu uczniów oraz nauczycieli szkoły. Inauguracja roku szkolnego była okazją do uroczystego otwarcia nowego budynku inwentarsko – hodowlanego, w którym znajdują się profesjonalne pracownie kształcenia zawodowego w zawodzie technik weterynarii. Przecięcia wstęgi dokonali: minister Małgorzata Golińska, starosta Krzysztof Lis, wicewojewoda Tomasz Wójcik, dyrektor szkoły Joanna Buzała oraz uczennica klasy 5 TW Gabrysia Kuchta.


GALERIA ZDJĘĆ:


Pin It

5 1 1 1 1 1 Głosowanie 5.00 (1 Głosy)

Przeczytaj również:

Perspektywy 2022

zielonaenergia

Projekt RPO

Nauka zdalna

Jak się uczyć, żeby się nauczyć?

online education treePoznaj skuteczne techniki zapamiętywania

Nauka mało kogo napawa radością. W głowie od razu powstaje obraz samego siebie, umęczonego wielogodzinnym wkuwaniem materiału. Stop! Nauka wcale nie polega na wkuwaniu. Istnieją łatwe i skuteczne metody zapamiętywania. Dzięki nim szybciej pojmiesz, a potem przywołasz przyswojoną wiedzę, a co najważniejsze, zostanie ona w Twej głowie na dłużej.

 

Więcej…

Pogoda

giweather joomla module

Odliczamy

Do zakończenia roku zostało
2
2
Dni
1
8
Godzin
0
3
Minut
2
4
Sekund

Twój adres IP


Łączysz się z nami z adresu:
3.238.180.174

Cookies

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne możesz dowiedzieć się TUTAJ. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz, możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.